Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: po co w ogole dyskutujesz z takimi ludzmi colego, przeciez to jest robota glupiego, ostatnia refleksja jaka w zyciu mieli to jak pare lat temu podczas spowiedzi swietej przyznali sie do masturbacji i im bylo glupio po wyjsciu z konfesjonalu.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak ty, ale ja się nie zadaje z ludzkim śmieciem typu kibole


@Filipterka25: przeczytaj mój pierwszy komentarz i sam sobie odpowiedz

skoro prawica się z nimi zadaje, to chyba ich akceptuje.


ale ja nie piszę o tym kto ich akceptuje, tylko dlaczego obnoszą się z motywami religijnymi i robią sobie np. takie dziary... zgubiłeś wątek chyba
  • Odpowiedz
@asenjo: no ta partia nie dość, że ma nieludzkie zamordystyczne poglądy, jest jawnie prorosyjska to jeszcze jest obsadzona debilami, którzy średnio co 5-6 godzin się kompromitują i nie potrafią poprawnie ustawy napisać a ich projekty mają populistyczną nazwę typu „tanie paliwo” to jest coś niesamowitego, że istnieją ludzie, którzy uważają, że ci korwiny czy brauny są w stanie uczynić Polskę lepszym miejscem do życia XD
  • Odpowiedz
@Filipterka25: niewiele rozumiesz z tego co piszę za to bardzo ładnie przekręcasz żeby pasowało do Twojej narracji. przecież ja nie napisałem że wszystkie patusy są niewierzące, tylko że robienie sobie takich dziar nie świadczy o religijnej gorliwości, tylko to swego rodzaju moda a ich właściciele z religią i wiarą mają tyle że 10 lat wcześniej mieli bierzmowanie. morderca z nowego światu mógł być zarówno (powierzchownie) wierzący, jak i mógł mieć
  • Odpowiedz
Nie, to trzeba na spokojnie. Kiedy dziewczyna ma kolorowe włosy to wiadomo: Julka lewaczka aborcjonistka co się puszcza z Mokebe. Koleś z tatuażami Jezusa i Maryi z religijnymi obrazami w tle i udzielajacy się na prawackich stronkach i fanpage


@szarzujacyzajaczek: Jeżeli julka lewaczka pieprzy o wegetarianizmie jednocześnie wpieprzając kebaby na śniadanie to jest dupa nie wegetarianin. Jeżeli poseł Gdula #!$%@? o wyższych podatkach i problemach nieruchomościowych a sam żyje za
  • Odpowiedz
Tak samo tutaj jeżeli ktoś mówi o Bogu a popełnia tak straszny grzech to dupa z niego a nie katolik.


@Herubin: To nie był prawdziwy szkot, wiadomo.

tylko że robienie sobie takich dziar nie świadczy o religijnej
  • Odpowiedz