Wpis z mikrobloga

  • 1
@gardzenarodowcami

ale to tylko w twojej głowce lewak czy gej nie może być katolikiem

Przecież to lewacy tak twierdzą, że lewak nie może być katolikiem, a przecież to ja cały czas piszę, że PiS to lewica xD xD

Tylko się śmiać z was jak się gubicie w zeznaniach xD
  • Odpowiedz
Ale uprawiałeś czy nie?


@Filipterka25: wspaniale potwierdzasz tylko moje wcześniejsze słowa, wszystko interpretujesz po swojemu i masz jakiś ciężki syndrom wyparcia rzeczywistości jeśli uważasz że wszystko jest albo czarne albo białe. nie znasz mnie ani moich poglądów, dyskusja jest o mordercy z dziarami, a ty wyskakujesz że agituję na rzecz ordo iuris i coś o strefach no go. chłopie serio, lecz się...
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: sam jestem katolikiem ale jak widzę kogoś z wytatuowanymi motywami religijnymi to już wiem (i jak do tej pory przeczucie to mnie nie zawiodło), że ta osoba z moralnością jest mocno na bakier. Taka uliczna wersja dewotki co za plecami sąsiadów obsmaruje, dzień dobry nie odpowie ale co dziennie 10 zdrowasiek i jaka to ja święta patrzcie zawsze pierwsza ławka na mszy.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: ale konfedeszurskie prawaki robią fikołki, niesamowity performance.

dla estetyki to można sobie krzyżyk nosić, a nie tatuować "święte" postaci na całej klacie. on widocznie uważał się za katolika, tak jak ja tatuujac sobie flagę LGBT czulbym przynależność do tej grupy. i tak, z moralnością katolicka nie ma to nic wspólnego, ale tak samo nie ma z nią nic wspólnego całą działalność Konfederacji i tych przychlastow od Bakiewicza. a już mówienie,
  • Odpowiedz
Takiego upokorzenia chrześcijańskich konserwatystów nie widziałem od czasu wyborów do europarlamentu i niedostanie się do w niego konfederacji.
Ofc te wszystkie chrześcijańskie sku^U(&***syny teraz siedzą cicho jak mysz pod miotłą ze wstydu, żaden nie przeprosi.
  • Odpowiedz