Wpis z mikrobloga

@dailymatix: Ja się przeniosłem i S22 telefon naprawdę zajebisty, tylko ta bateria... 2 godziny SOT XDD No i sprzedałem, wróciłem do Iphona. Brakuje tych 120 hz, tego pięknego wyświetlacza, tych zdjęć, zoomu - to w S22 było genialne, ale jednak co z tego jak pracując 8-16 wracałem i miałem 12% baterii. A często jak już spadło poniżej 10% to się wyłączał np mając 4%. Powiem tak, IP 13 mini wytrzymuje u
Chcę przenieść się z iPhone’a 12 Pro na Samsung’a Galaxy S22, czy galaktyki to dobre androidy w tej kategorii cenowej?


@dailymatix: Obecnie wybór jest IMO fatalny. s22 ponoć cierpi mocno z powodu baterii, nie wiem czy nie lepszym wyborem będzie s21 jeśli się go znajdzie odpowiednio taniej. Ewentualnie s21 FE. Sam od niedawna mam s22+ i baterią jestem lekko rozczarowany.
@sadhas: S21 też nie ma jakiejś świetnej baterii (przynajmniej dla mnie). Mam zwykłą S21 i w porównaniu do iPhone 13 ten Samsung nie ma podjazdu. Przełączenie się na 60 Hz coś tam pomaga, ale poziom iPhone to i tak nie jest - gdzie Samsung wymaga ładowarki tam w iPhone miałem jeszcze przynajmniej 40% zapasu. Być może S20 FE i S21 FE na Snapdragonach mają lepsze baterie.
@Dajpancenta: Swietnej nie, ale ponoc lepsza niz s22. Obecnie jeśli komuś przede wszystkim zależy na baterii to rzeczywiście chyba lepiej iść w Apple, ewentualnie jakieś Androidy z niższej półki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dailymatix: ja się przesiadłem z iPhone 13 Pro na S22, generalnie telefon super tylko jak kolega wyżej pisał - bateria. Ogólnie dla mnie obecnie nie ma takiego dramatu bo praktycznie zawsze mam gdzieś ładowarkę pod ręką, gorzej będzie jak zacznę jakiś urlop i cały dzień bez ładowarki raczej nie da rady. Co do reszty to naprawdę super, wyświetlacz genialny, czytnik linii papilarnych śmiga aż miło ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dailymatix: zapomniałem dodać dlaczego chcę wrócił do iPhone - iPhone jak dla mnie telefon mega nudny, przez co nie chce mi się co chwilę go wziąć do łapy i zwyczajnie coś tam sprawdzić czy pogrzebać, gdzie w Samsungu przeglądanie byle gówna daje spory fun, głównie przez kolory na wyświetlaczu, iPhone to telefon idealny aby zrobić co trzeba i go odłożyć, przy czym bateria jest kozak :)