Wpis z mikrobloga

@Red_Ducc: Nawet po tym jestem spokojny. Po alko zawsze jestem rozjemcą i ogarniam przypałowców, taka natura :) Jestem też na izo i w poniedziałek robię badania kontrolne, nie che mi się mojej dermatolog znowu jakiś historyjek wymyślać, chociaż łyka wszystko bez zakrztuszenia.
@Duzy_Dziki_Zwierz: chodzi o aminotransferazy, dermatolog widzi alt i ast podwyższene.1,5x norma i już panika, ggtp i bilirubina? A komu to potrzebne? Spokojnie, wiem co robię i kiedy mogę wciskać kit na własne potrzeby. Wiedzę z zakresu medycyny mam dosyć sporą nie tylko że względu na sterdy. Czasami od lekarzy takie brednie słyszę, że aż ręce opadają.

Ty na pewno też za każdym razem przyznajesz, że jesteś na bombie i lekarze podchodzą
@NaChuiMiTaCHata: zależy z czym idę do lekarza. Jak z zapaleniem spojówek to nie. Jak z czymś co może mieć związek to tak. I mówię że nie zamierzam rezygnować chyba że nie będzie innego wyjścia.

A tu sprawa jest taka, że izotek może naprawdę #!$%@?ć wątrobę potężnie. Znam jedną osobę, która to brała bez saa, i musiał odstawić bo wyniki bardzo kiepskie.

Dlatego uważam, że w tym wypadku warto powiedzieć prawdę, bo
@Duzy_Dziki_Zwierz: B. dobrze wiem co mi ryje wątrobę, a raczej tego nie robi, bo sam Izo jej nie rusza. Dołożenie trenu to alt i ast podwyższene max o 30pkt, nie stosuje wysokich dawek. Reszta idealnie. No i dbam o profilaktykę.

Powiedzenie dermatologowi o bombie to na 99,9% = proszę odstawić, to pryszcze same znikną. Nieważne, że problem ciągnie się od okresu dojrzewania. Dla większości lekarzy sterydy to największe zło tego świata.