Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najlepszy #psychiatra w #gdansk #warszawa #poznan albo gdziekolwiek szczerze chetnie zrobie sobie wycieczke, niech mi tylko ktos wreszcie pomoze. Po odstawieniu duloksetyny, mam brain zapsy (takie dziwne wyladowania, uczucie jakby mozg na chwile sie wylaczyl, to uczucie kiedy schodzisz po schodach i myslisz ze jest jeszcze jeden stopien, ale go nie ma), cierpie na depresje i bezsennosc, ale to te brainzapsy, ktore trwaja juz od początku stycznia, nie daja mi zyc. Bylam u trzech psychiatrow polecanych na portalu znanylekarz, zadnen nawet nie wiedzial co to jest. Nie znal pojecia. Wczoraj kolejna wizyta, typiara jakies 200+ opinii 5 gwiazdek i co? Gowno xD nie wiedziala i jeszcze mi wmawiala, ze to niemozliwe. No tak klamie ją, wydaje 200zl na wizyte zeby kogos oklamac xD Juz nawet rozwazylam ze to moze nie brainzapy, moze mam cos innego w organizmie. Wiec mam za soba juz mri glowy, dopplera tt szyjnych i kregowych, vng, laryngologa i neurologa. Wszystko w normie, to sa #!$%@? receptory serotoninowy, a psychiatrzy nawet nie wiedza ze tak sie moze dziac xD od stycznia jestem juz tylko na #trittico i moje zycie jest serio koszmarem. Wczoraj babka do mojego trittico cr zapisala mi trittico xr na dzien, co w ogole jest jakims absurdem (pomine ze pol wizyty mnie nie rozumiala), ze tu wieczorem mam brać na sen jedno, a drugie na dzien zeby sie uspokoic... Efektem czego jestem caly dzien spiaca i nie jestem w stanie nic robic. Serio juz rozkladam rece, wszystko prywatnie, wydalam mase pieniedzy, juz mi nie szkoda, chce po prostu zeby to wreszcie minelo, wiec jak macie jakiegos naprawde ogarnietego psychiatre do polecenia, ktory umie sluchac to poprosze.

#brainzaps #psychiatria #depresja #bezsennosc #zalesie #snri

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6290b44d9a2e847f46d2a08b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: poznan Rafał Szymański, najlepszy psychiatra pod słońcem, jest przekochany i jak chodzisz do niego dłużej to normalnie sobie już z nim gadasz na luzie, chodzę do niego od ponad roku i pomógł mi ze szpitalem, bo tez tam pracuje i od razu przyjmie, jeśli jest potrzeba
Męczyłem się niedawno z podobnymi objawami po odstawieniu duloksetyny. Lekarz powiedział, że przy takiej dawce- a brałem 30mg dziennie rano- spokojnie mogę z dnia na dzień odstawić a gdyby coś się działo to mogę zarzucić sobie na stopniowe schodzenie po pół kapsułki dziennie a zostało mi wówczas 8 kapsułek ze starego opakowania :)
Troszkę mnie to zdziwiło, bo przed dulo brałem fluwoksaminę i de facto od ponad pół roku mój mózg był
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slepauliczka: duzo zalezy imo od dawki, i od organizmu. Kolezanka odstawiala, i miala jazdy z 2 tyg i koniec. Ja jak wspominalam, wystarczylo, ze pominelam dawke i byla jazda ( ͡° ʖ̯ ͡°) wspolczuje autorce tego wpisu, bo bylam wycieta w tych dnisch z zycia, co mnie tez hamuje przed odstawieniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wenlafaksyno ty k... : Miałem przeboje z odstawieniem wenlafaksyny, też SNRI. Brałem przez 2 miesiące 75mg, potem odstawiałem stopniowo 3 tygodnie biorąc jednocześnie bupropion 150mg, w końcowym etapie odstawiania brałem 12.5mg co drugi dzień. Przez ponad miesiąc czasu męczyłem się z podbitymi lekami, a przy ruchach głową towarzyszyło mi uczucie, jakie jest np. przy spadaniu. Ktoś na wypoku pisał, że wenle najlepiej odstawić biorąc jakieś SSRI, które łatwo się odstawia. Od swojego
@AnonimoweMirkoWyznania: doktor Joachimek. O ile pamietam, przyjmowal pod pod Poznaniem, Koscian czy tam Kostrzyn. Polecil mi go inny Mirek.
W zasadzie jedyny psychiatra ktory wyleczyl moja rozowa (juz ex). Ale zdzialal cuda.
Mam nadzieje, ze i Tobie pomoze i szczerze na to licze.
Doktor takze przyjmuje na skype. I tak zdiagnozowal i wyleczyl rozowa.