Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Pepega: Oesu, ale obrzydlistwo xD Jedną rzeczą jest mieć dziwny f----z seksualny jak np. stary, włochaty, spocony gej sra ci do mordy i ciebie to podnieca, ale drugą rzeczą jest dorabiać do tego powalonego fetyszu jakąś "głęboką" ideologię i wielce to normalizować, bo walę konia do jakiegoś dziwactwa to znaczy, że to jest zdrowe i więcej ludzi powinno tak robić xD

Ta cała pseudointelektualna i płytka jak kałuża demagogia jak
  • Odpowiedz
Jak jesteś bardzo atrakcyjnym mężczyzną lub bogatym to można sobie pozwolić ale po co wtedy dziewczyna?


@Tasanga: nie znam odpowiedzi, może dla stabilizacji? ¯\_(ツ)_/¯

Myślę że średni dziewczyna po założeniu konta na badoo/tinder/datezone będzie wstanie ogarnąć sobie codziennie innego kolesia na ruchanie xD


To tak nie do końca i nie jest tak łatwo. Celując za wysoko nic nie trafi, a po co celować niżej skoro ma się związek?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: w tym, że szarpanki to konserwatywny szur, który nie dopuszcza do siebie myśli, że można inaczej i będzie to równie skuteczne lub lepsze od jego opcji. Pod tym względem kąserfy mogą sobie podać ręce lewactwu. A normalni ludzie mogą na nich napluć. Jestem wrogiem wszystkich ludzi, którzy cokolwiek narzucają.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: dawno nie doszedłem tak szybko do Hitlera w rozmowie, 2 posty to mój nowy rekord XD No nic, walcz w internecie za Hitlera, czy tam przeciw Hitlerowi, skuteczność powinna być ta sama. Pro tip - może jakbyś zrobił z tego śmieszny filmik coś byś jeszcze ugrał.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: śmiej się, ale właśnie tacy ludzie jak szarpanki, czy współczesne lewactwo, stają się mentalnymi naziolami, którzy narzucają innym swoje zasady, jak tylko dostaną możliwość władzy. Oslo, ja takie ideologie tępię tak w realu, jak necie.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: a swoich rodziców też tępisz bo narzucili ci przymus mowy i pisma? XD Ok, już się nie odzywam, jestem pewien że to po filmiku szarpanki powstali straszni naziści nabijający się z otwartych związków (chociaż podobno można krytykować, ale jak ktoś jest cum or less hunt* to będzie walczył z filmikam na yt

  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: dobrze się odkleiłeś, że nie widzisz dramatycznej różnicy między rodzicami, którzy muszą wychować dziecko (tak jak nauczyciele nauczyć), a ludzi którzy popierają nazioli jak karoń, nawołujących do zabijania ludzi, którzy mają inne poglądy.

No ale czego oczekiwać po zapewne miłośniku prawicowego odklejeńca, który jest łgarzem i ma dyktatorskie zapedy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pepega Jakbym ruchał tiktokerki, jutuberki, a potem mógł wrócić do domu i zjeść coś na ciepło, co mi kolejna d--a zrobiła, to też by mi pasował taki układ xD
  • Odpowiedz