Wpis z mikrobloga

@Krupier gdzie jak gdzie ale w aptece to przecież bardzo pozytywne zachowanie. Przecież wśród tych ludzi na pewno jest przynajmniej 1 który ma jakieś przeziębienie czy inna grypę. To po co mają się od siebie wszyscy zarażać skoro mogą znając metr czy dwa od siebie i przynajmniej zmniejszyć szansę na zachorowanie.

Wiedzę że na wykopie twardo trzyma się postrzeganie świata zero-jedynkowo.... .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: i bardzo #!$%@? dobrze. Na #!$%@? się cisnąć, jak na zewnątrz słońce i ciepło. Wolę poczekać przed wejściem, niż w środku. Nic mnie tak nie #!$%@? jak stare baby, które stoją tuż za tobą i patrzą ci za ręce jak płacisz w kasie.

@pekak:

Ale oni tak stoją również gdy na dworze jest ziąb i deszcz. :>
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaspah: pamiętam, nie mam takich doświadczeń. Ludzie wszędzie na świecie się pchają raz bardziej, raz mniej, ale nie powiedziałbym, żeby u nas było to jakoś częściej praktykowane.
@Krupier: ty chyba musisz kawę wypić, bo coś czytanie ze zrozumieniem u Ciebie szwankuje ;-)

Jak niby moja (choć nienaganna) higiena ma wpływać na to, że jakiś żul albo stara baba stoi 20cm za mną?
Chyba, że sugerujesz, żeby zmienić nawyki i zostać śmierdzielem, to wówczas może rzeczywiście nikt by na mnie nie napierał. Mówisz, że ta metoda działa? Sprawdziłeś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: no pisałeś, że coś ci śmierdzi w kolejkach. Ja tam amatorem smrodu nie jestem dlatego polecam ci dbanie o higienę jeśli masz z tym taki problem, że aż ludzie muszą się od ciebie odsuwać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jajajaja2: @TwujKoshmar: bo według tych śmiesznych rozporządzeń, w placowkach medycznych wciąż trzeba nosić maseczki - póki co do końca maja, ale pewnie będą to przedłużać. Mnie niestety wciąż w luxmedzie ścigają, nawet chyba bardziej gorliwie niż w czasie pandemii ¯\_(ツ)_/¯
@Krupier: ale w tej aptece jest taki tłok, że ludzie stoją w środku i na zewnątrz, bo w środku nie ma miejsca. Nie jest to kwestia korony, tylko tego, że nie mam tam jak się zmieścić. Jeszcze w zeszłym roku dało radę kupić tam coś z minimalną kolejką. Byłam tam ostatnio wiele razy i za każdym razem to samo, w środku 10 osób, na zewnątrz tez 10.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: ale w tej aptece jest taki tłok, że ludzie stoją w środku i na zewnątrz, bo w środku nie ma miejsca. Nie jest to kwestia korony, tylko tego, że nie mam tam jak się zmieścić. Jeszcze w zeszłym roku dało radę kupić tam coś z minimalną kolejką. Byłam tam ostatnio wiele razy i za każdym razem to samo, w środku 10 osób, na zewnątrz tez 10.

@obsess:

Bywa tak,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: wwwuuj mało miejsca tam jest mimo że jest "duża" a tempo w jakim tam obsługują to już w ogóle rekordowe, po każde gówno człapią i szukają na zapleczu, unikam tej apteki