Wpis z mikrobloga

@kiszczak: Pudzian jak miał 30 lat to #!$%@?ł, że nie ma kobiety bo nie wie czy leci na niego czy na jego sławę. Przez lata nie miał kobiety lub brał jakieś randomowe na pokaz, żeby zrobić sobie z nimi zdjęcie na jednej imprezie i uciąc spekulację o jego homoseksualizmie. Teraz jak ma 45 lat to wziął sobie jakąś golddigerkę, której nie przeszkadza, że pompka mu nie działa od kłucia dupy
  • Odpowiedz
@Kadet20: Odejmij od pudziana popularność/ kasę i sylwetkę kulturysty czy doswiadczenie w bitkach dla gawiedzi i zostaje łysiejący dzban z perspektywą życia 'na chłopski rozum'. #!$%@? by wyrwał z dzisiejszych kobiet. Ba, nawet aktualne laski z ktortymi sie obraca to takie Elżbiety jak jasny chvj, co ślinią się jak zobaczą dzika z siłowni 120kg.
  • Odpowiedz
@Kejran: trzeba pytać przegrywów. Strzelam ze brak impulsu na działanie, brak kasy na wszystko co zwiazane z siłownią i przyrostami czy nawet lęk przed pojsciem w miejsce publiczne
  • Odpowiedz
@Kadet20: To ten mafiozo, który kupił nielegalnie udziały, a potem wtargnął do hotelu i okradał właściciela z jego majątku jednocześnie wyganiając gości weselnych? XD
  • Odpowiedz
@Kadet20: Oglądałem ten HP i po ~30min wyłączyłem bo to jest tak prosty i nudny chłop aż usypiałem. Zarabia miliony na swoich interesach a mentalnie jest dalej na siłowni w latach 90
  • Odpowiedz
@Kadet20: ale przecież prawdę mówi. Jak już różowego paska przerobi pięciu takich lawirantów-symulantów to w końcu może dotrze coś do jej mózgownicy i będzie 35lvl+ to wybierze sobie normalnego. Tylko że będzie nuda, a że libido różowym koło 40lvl skacze go góry to jeszcze nie jedną przygodę można przeżyć.
  • Odpowiedz