Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę ze swojej laski xd.
Przez ostatni rok przytyła z 4-5 kg. Z wysportowanej dziewczyny zamienia się powoli w ulanca. Przestała się ruszać, je słodycze. Zmieniła się na twarzy, zrobiła jej się fałdka delikatna na brzuchu. Nic z tym nie robi, na początku roku jezzcze mówiła że schudnie, będzie ćwiczyć. Teraz ma to w dupie i #!$%@? coś o body positive i akceptowaniu siebie. Przestaje mi się podobać i mi to przeszkadza co jej z resztą mówię, to jest lament i płacz. Mam to w dupie, nieważne.
Rano dzisiaj leżałem i przeglądałem rolki na instagramie i nagle mi wyskoczył jakiś dietetyk i coś tam #!$%@?, czy wiesz co się stanie jak odstawisz cukier? Możesz pozbyć się wody zgromadzonej w organizmie i w ciągu 2 tygodni zrzucić nawet 4kg. I takie tam.
A ta moja różowa przybiega od razu i mówi pokaż jezzcze raz, o co chodzi. I już ma plan, odstawi cukier i w 2 tygodnie schudnie. I tyle jest warte to całe #!$%@? o body positive, i akceptowaniu siebie. To tylko wytłumaczenie na lenistwo. Gdyby te wszystkie feministki mogły łyknąć jedna tabletkę i schudnąć tyle ile by chciały to każda by to zrobiła. Hipokrytki

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #feminizm #feministki #bekazlewakow #bekazfeministek
  • 67
Musi jeszcze odstawić węglowodany


@#!$%@?: co to za #!$%@?? Nawet i może czipsy jeść cały czas. Najwazniejsze, to kalorię. A to, że wartości odżywczych nie bedzie, to juz inna sprawa.

Już pomijam, że weglowodany to paliwo dla organizmu.
związek oparty na zajebistych fundamentach xD a lubicie się w ogóle, czy byliście ze sobą tylko ze względu na ładne ciałka?


@chomiczek_123: xDDDD przecież związki głownie opierają się na atrakcyjności fizycznej. Tak było jest i będzie.

Co Ty za głupoty wypisujesz ¯\_(ツ)_/¯ .......
@technojezus: są ludzie co potrafią robić sobie 40 dniowe głodówki (znałem takie dwie osoby osobiście) i jakoś żyją bez węgli w tym czasie spalając tłuszcz. Na Keto też można praktycznie bez węgli a organizm jedzie na spalaniu tłuszczy. Organizm umie się przystosować jak musi
@technojezus: fakt. Masa buduje się strasznie wolno i siły początkowo brak. Ale po jakimś czasie wszystko zaczyna wracać do normy. Znałem kiedyś dziewczynę co unikała węgli jak ognia i tak robi z tego co wiem do dzisiaj. Za to pochłania duże ilości białka. Praktycznie to codziennie prawie 10 białek z jaj j na śniadanie. Nie zna smaku chleba od 20 lat. Podnosi 170 w MC a waży coś tam z 63kg.
xDDDD przecież związki głownie opierają się na atrakcyjności fizycznej. Tak było jest i będzie.

Co Ty za głupoty wypisujesz ¯_(ツ)_/¯ .......


@technojezus: głupoty... A później zdziwienie, dlaczego jest tyle rozwodów...
Ja opieram mój związek na przyjaźni, wzajemnym szacunku i miłości. Wiadomo, że wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy. Ja jestem świadoma, że ciało z wiekiem się zmienia, mogą nas dopaść różne choroby, stres, starość i nie będziemy już tacy piękni jak
Ja opieram mój związek na przyjaźni, wzajemnym szacunku i miłości.


@chomiczek_123: tak, to też jest ważne, ale nie wmówisz, że dwie osoby nie łączą się na podstawie wyglądu. Chyba partner musi ciebie pociągać fizycznie i z charakteru.

Ja jestem świadoma, że ciało z wiekiem się zmienia, mogą nas dopaść różne choroby, stres, starość i nie będziemy już tacy piękni jak za młodu


Wystarczy dbać o siebie, dlatego masz 20-30 rozklapciochy czy
ale nie wmówisz, że dwie osoby nie łączą się na podstawie wyglądu


@technojezus: Już ci to pisałam, wygląd jest ważny, ale są ważniejsze rzeczy. Łączymy się na podstawie wyglądu, a zatrzymuje nas charakter. Nie wyobrażam sobie zostawić mojego niebieskiego tylko dlatego, że przytył, nawet jeśli byłoby to spowodowanie lenistwem. On jest moją bratnią duszą. Jest w nim o wiele więcej cech, które mnie pociągają, niż sam wygląd.

, a masz osoby,
@F1A2Z3A4: No właśnie o tym mówię. Ta waga jest teraz jej wyborem. Sama mówi, że dobrze się ze sobą czuje, a życie jest zbyt krótkie, żeby cały czas się ograniczać. Co nie oznacza, że ona teraz leży na kanapie i nic nie robi. Jej mąż jest bardzo aktywny, co rusz gdzieś jeżdżą, jakieś spacerki, ona sama pracuje na 2 etaty, ale po prostu nie ma parcia na chudnięcie i je to
Takie nagłe zapuszczanie się zawsze ma powód.


@chomiczek_123: Oczywiście - lenistwo

Ciąża to najprostszy i najpowszechniejszy przykład zmian w ciele partnerki.


Eeee, Ty jesteś kobieta, a patrze, że w tych kwestiach mam więcej pojecia niż Ty. Wiesz co to jest inwolucja? Czy Ty zdajesz sobie sprawe, jak już pisalem, że kobiety powracają do poprzedniego stanu jakiś czas po porodzie? Ktoś jest gruby przed i w czasie ciąży, to i po ciąży
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: schudłeś 7kg w 3tyg to git, ale wiesz, że zapewne 3-4kg z tego to woda? Czyli schudłeś jakieś 3-4kg więc normalna ilość dla człowieka. Moim zdaniem rezygnowac z 1/3 wszystkich produktów i całego jednego z trzech głównych makroskladkow jest bez sensu. Na keto można być, działa, jak najbardziej, ale po co skoro nie trzeba xd ale to moja skromna opinia. Ty rób co uważasz za słuszne i niech Ci się wiedzie
Czy Ty zdajesz sobie sprawe, jak już pisalem, że kobiety powracają do poprzedniego stanu jakiś czas po porodzie?


@technojezus: No tak, świat nie zna sytuacji w której szczupła dziewczyna po porodzie nie zrzuciła nadmiernych kilogramów. No w życiu. Nigdy, przenigdy, tak się nie wydarzyło...

Jeżeli dla ciebie roztępy, to to samo co atrakcyjna twarz/czy sylwetka, to ja wspolczuję.


Wybacz gościu, ale tutaj mówimy o tobie, a nie o mnie. Ja z
@chomiczek_123:

Tak, opiera się w pierwszej kolejności na atrakcyjności fizycznej i taką partnerke mam która jest atrakcyjna fizycznie i ma super charakter.

To, że twój partner może nie pociąga ciebie fizycznie, to nie moja wina.

Rozstępy są normalną rzeczą, a prawie każdym przypadku nie zależy to od danej osoby. Sam posiadam na plecach z racji szybkiego wzrostu na przestrzeni gimnazjum/liceum.
To, że twój partner może nie pociąga ciebie fizycznie, to nie moja wina.


@technojezus: A skąd to niby wywnioskowałeś? I po co w ogóle takie teksty? Czujesz się dzięki temu lepszy, czy co? Dyskusja nie układa się po twojej myśli więc trzeba walnąć ad personam? Żałosne.

Związki oparte głównie na wyglądzie są płytkie i powierzchowne. I na tym zakończę.
@chomiczek_123: no nie czuje się lepszy, tylko stwierdzam fakt o atrakcyjności fizycznej, co Ty negujesz.

Ale gdzie ja pisze o związkach opartych głównie na atrakcyjności? Teraz to Ty kłamiesz i dopowiadasz jakieś głupoty. To nie ja neguje, że atrakcyjność fizyczna nie jest kluczem do związku. Przecież tak dziala nasz świat. Tak było 2000, 1000 i 500 lat temu