Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę ze swojej laski xd.
Przez ostatni rok przytyła z 4-5 kg. Z wysportowanej dziewczyny zamienia się powoli w ulanca. Przestała się ruszać, je słodycze. Zmieniła się na twarzy, zrobiła jej się fałdka delikatna na brzuchu. Nic z tym nie robi, na początku roku jezzcze mówiła że schudnie, będzie ćwiczyć. Teraz ma to w dupie i #!$%@? coś o body positive i akceptowaniu siebie. Przestaje mi się podobać i mi to przeszkadza co jej z resztą mówię, to jest lament i płacz. Mam to w dupie, nieważne.
Rano dzisiaj leżałem i przeglądałem rolki na instagramie i nagle mi wyskoczył jakiś dietetyk i coś tam #!$%@?, czy wiesz co się stanie jak odstawisz cukier? Możesz pozbyć się wody zgromadzonej w organizmie i w ciągu 2 tygodni zrzucić nawet 4kg. I takie tam.
A ta moja różowa przybiega od razu i mówi pokaż jezzcze raz, o co chodzi. I już ma plan, odstawi cukier i w 2 tygodnie schudnie. I tyle jest warte to całe #!$%@? o body positive, i akceptowaniu siebie. To tylko wytłumaczenie na lenistwo. Gdyby te wszystkie feministki mogły łyknąć jedna tabletkę i schudnąć tyle ile by chciały to każda by to zrobiła. Hipokrytki

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #feminizm #feministki #bekazlewakow #bekazfeministek
  • 67
@greenbong: jak nie będzie chciała sama się poruszać to raczej nie zmusisz, możesz jej zwracać uwagę na produkty zawierające cukier w szczególności słodkie napoje tak żeby wymusic na nią refleksje i zakłopotanie ale ogólnie to szukaj we wszystkim pozytywów, ja bym ją jeszcze dokarmiał żeby cyc i dupa urosły, co moje to moje a jak się źle będzie czuć ze sobą to sama się ruszy. Ew. Jak jesteście na dworzu to
@1C59672E96DC7430E1385709810D204A: nie chce mi się tak bawić. Ja się znam na diecie i sam ćwiczę, wszystko co wiem jej przekazałem na początku roku. Motywacja jest po jej stronie. Mi się przestaje podobać, powiedziałem jej to i nie muszę się zachwycać innymi dziewczynami xd. Codziennie ma ta świadomość a mimo tego nic z tym nie robi, mnie już to odrzuca, sam fakt że jest takim leniem. Straciłem do niej szacunek jakiś czas
@chomiczek_123: to bardziej skomplikowane, mi nawet nie chodzi o to. Od pół roku razem mieszkamy i jak poznałem ją tak bardzo to zwyczajnie stwierdzam że to nie jest ktoś z kim chce spędzić cale życie pomimo miłości. Czasami trzeba czasu żeby kogoś poznać dobrze
@chomiczek_123: nawet nie pretekst, ten temat jest dla beki z tej sytuacji o której wspomniałem. Mam wiele innych powodów chociaż do niej nic nie mam osobiście jako człowieka, życzę szczęścia tylko no to nie jest osoba dla mnie