Wpis z mikrobloga

Ten koleś stał się pośmiewiskiem internetu, bo założył sobie jakieś byle jakie ciuchy. Niestety ze względu na słabą aparycję nie wypadł za dobrze. Jakby był chadem to może, może. Zresztą pewnie za parę lat patrząc na normików od streetwearu taka stylówka będzie modna i normany będą się zabijać w kolejkach do sklepów, żeby kupić sobie takie czarne adasie.
Masterpolska94 - Ten koleś stał się pośmiewiskiem internetu, bo założył sobie jakieś ...

źródło: comment_16533938791kZyS0RN8za1KFMkahmpzL.jpg

Pobierz
@Masterpolska94: ja nigdy nie kumałem wrzucania tego gościa po lewej pod kazdym postem o modzie męskiej - gość jest grubasem, z fryzurą 'łysy z długimi włosami', ma wielki bebech i nosi spodnie i t-shirt w za dużym rozmiarze. O dziwo zarówno Marlon Brando czy James Dean nosili dżinsy i biały t-shirt zwłaszcza, że wtedy to był wyraz buntu i jak najbardziej to 'heterosexual man fashion' pasuje.

A ten gość w koszuli
@pangkor: Po pierwsze koszula na krótki rękaw jest strasznym bezguściem zwłaszcza w kratę bo jakaś w hawajskie wzory to jeszcze jeszcze. Nawet od mojej mamy i jej koleżanek usłyszałem wyśmiewanie takich koszul lepiej mieć z długim rękawem i go podwinać. Po drugie te jeansowe rybaczki, nie wiele jest tu do powiedzenia bo po prostu taki krój spódni jeśli chodzi o długość jest mega #!$%@?. Razem z ta koszulą tworzą zabójcze combo.