Wpis z mikrobloga

zero bagiet na chacie?


@theicecold: ten adres, który podałeś nie musi się zgadzać z tym, gdzie faktycznie robią lajvy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale kiedyś mówiła, że jest sklep stacjonarny z zapachami inspirowanymi i około raz w tygodniu można tam odebrać zamówienie testerów. Gdyby komuś się chciało, to można by było ustalić, gdzie lajvy są prowadzone, ale cóż xd ciuchy i akcesoria (okulary przeciwsłoneczne) też sprzedają
@theicecold: i co by to dało? xd

oni sprzedali mi podróbę perfum ---> nie, nie sprzedaliśmy podróby, to nie jest produkt, który klient otrzymał, nie wiemy skąd klient ma te perfumy ¯\_(ツ)_/¯

KAS powinna zrobić prowokację
@CleMenS: nie wiem jak to jest, ale te #!$%@? LV, Chanel, Gucci itd. to zazwyczaj sprzedają cygany XD oni mają jakieś specjalne kontakty odblokowywane pochodzeniem, czy ki #!$%@?. A na FB cała masa takich transmisji
@SlepyBazant: Mi się wydaje, że oni to sprowadzają cyganowozami od rodzin z Bułgarii, a rodziny z Bułgarii od Turków. Anyway dla mnie największym iksde są debile, które na tych liveach coś kupują xD od spoconego rumuna myślą, że kupią oryginalna koszulkę LV za 100 zł, bo promocja. Toż to trzeba być na prawdę nie z tego świata