Wpis z mikrobloga

3) w zależności od sklepu należy skanować 6x dany produkt bądź całą zgrzewkę, nigdy nie wiesz


@Bordomir: w każdym skanuję kod ze zgrzewki i nigdy mi chyba źle nie nabiło, ani nikt mi nie powiedział że robię źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5) ale w każdym normalnym sklepie możesz do jednej foliówki wrzucić różne rodzaje pieczywa. W Biedrze tego nie zrobisz, bo co typ pieczywa musisz
  • Odpowiedz
@trujacybluszcz: Kasy samoobsługowe są fajne. Ale nie w biedrze. A s----------e jest dopełnione, kiedy janusz podjeżdża do kasy z całym wózkiem. Pod takimi ludźmi powinna się przy kasach otwierać zapadnia, żeby wpadli do jakichś lochów.
  • Odpowiedz
@piro111: To ja wlasnie mam odwrotne doświadczenia. Dla mnie biedronka ma super system a ten lidlowy moim zdaniem jest trochę gorszy. Inna sprawa ze tam znowu reakcja pracownika zwykle jest znacznie lepsza
  • Odpowiedz
@yupitr: Ja się czasem wkurzam i po prostu przechodzę do sąsiedniej kasy samoobsługowej zostawiając poprzednią niedokończoną. Jeśli już ułatwiają sobie pracę robiąc 6 czy 8 stanowisk obsługiwanych przez 1 pracownika to przynajmniej powinien być zawsze na posterunku.
  • Odpowiedz
@steemm: W Tesco (przynajmniej u mnie w mieścinie) te kasy były jako pierwsze. Praktycznie w 3 na 5 przypadkach korzystania z nich coś się j----o i babina musiała ogarniać tym swoim wszechpotężnym artefaktem na szyi.
  • Odpowiedz
@trujacybluszcz: Odkąd wprowadzili kasy samoobsługowe w mojej Biedronce to przestałem tam chodzić. Kierownictwo tego marketu poszło na całość i wprowadziło całkowitą samoobsługę, zazwyczaj nie jest czynna ŻADNA tradycyjna kasa. A ja zazwyczaj robię duże zakupy z pełnym koszem. Ostatnio próbowałem skasować to w samoobsługowej, zabrakło miejsca w strefie pakowania, zaczęło mi wszystko stamtąd wypadać, kasa się zacięła, nikt nie podszedł przez 5 minut. Zostawiłem to w p---u i wyszedłem.
  • Odpowiedz
kasy samoobsługowe te same, gdzie nie można normalnie zrobić zakupów, bo zaraz coś się popsuje i trzeba wzywać pracownika a czasami pracownika nie ma i trzeba szukać po sklepie ¯_(ツ)_/¯


@yupitr: A nie myślałeś że to może problem z tobą i nieumiejętnością obsługiwania technologii? Bo ja rzadko kiedy mam takie problemy.
  • Odpowiedz
@trujacybluszcz: kasy samoobsługowe te same, gdzie nie można normalnie zrobić zakupów, bo zaraz coś się popsuje i trzeba wzywać pracownika a czasami pracownika nie ma i trzeba szukać po sklepie ¯_(ツ)_/¯


@yupitr teraz nie korzystając z kasy samoobsługowej musze czekac 2x tyle bo nie dosc ze kasjerka obsluguje zwykla kase to musi co minute chodzic i tam cos klikać bo ciągle błędy jakies wywala, ha tfu(°
  • Odpowiedz