Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisem @TheKirghizLight i
@se_mallo nt. terapii chciałbym wbić kij w mrowisko i zwrócić uwagę na wieloaspektowość tematu: terapia jak jeden z kolegów wyżej napisał jest narzędziem upodlania i zbijania testosteronu by tworzyć cuckow. Dzisiejszych mężczyzn próbuje kastrować na wszelkie sposoby czy to chemicznie czy to kulturowo-społecznie tak by nie doszło do buntu mas.

Po to, by poziom niezadowolonia nie przekroczył punktu krytycznego również wywołuje się wojny, dlatego ważna jest edukacja u podstaw by nie dać się zmanipulowac i by kolejne pokolenia nie ginęły w bezsensownych wojnach za swoich panów - to wszyscy na całym świecie ludzie muszą zrozumieć, ale jest ciężko gdy oczy są przesłonięte tzipą lub walka o nią.

Druga sprawa to walka o swoje i bunt mas przeciwko elitom, które wprowadzają i utrzymują taki stan. Kiedyś to była religia powiedzenie 'ora et labora' czy spowiedź (akurat jestem wierzący, ale wizja tłumaczenia i płaszczenia się przed obcym typem do mnie nie przemawia), to nic innego jak "pan, wójt i pleban" będą opływać w złocie, i ruchac, a ty cucku #!$%@? na to i wstydź się, że żyjesz.
Dziś religia traci na znaczeniu dlatego, probuje się z mężczyzn zrobić posłusznych cuckow na inne sposoby. Całe NWO (mam #!$%@? jak to pojmujecie, tak mam foliowa czapeczkę) ktore w ostatnich czasach nabiera tempa, jest serwowane tylko dlatego, że wąskie, wyalienowane elity panicznie boją się zwykłych ludzi, że wyrżną ich w pień lub nie zapanują nad rosnąca populacją, która nie jest potrzebna w tak dużej ilości ze względu na postęp, aby utrzymywać ich i ich majątki.

#blackpill #zwiazki #przegryw #terapia #psychologia #psychiatria #logikaniebieskichpaskow #wykop
  • 4
@theyknow44: z jednej strony piszesz w mocno blackpillowy sposób. Samego blackpilla nie popieram, tzn. w konkretnych obszarach to i owszem, i jest to przedmiot do debat, zaś dziś stara się zamknąć usta bo psuje to dogmaty metanarracji. Piszesz też o NWO, co z jednej strony brzmi jak wiara w teorie spiskowe ale z drugiej może być formą autoironii i autoreferencji. Jednak poza tym to opisujesz dokładnie mechanizmy społeczne, rolę edukacji z
Kiedyś szaman czy ksiądz, dziś terapeuta, żaden z nich nie będzie chciał dla was dobrze, bo każdy z nich będzie chciał z was wydoić kasę. Ta sama metoda tylko pod innym płaszczykiem choć nie mówię, że zdarzają się ludzie z powołania, ale jest to margines. W tym świecie nie ma nic za darmo i nie łudźcie się, że ktoś w/w wam pomoże. W tym świecie rządzi seks i pieniądze i tak to