Wpis z mikrobloga

Baba z Tindera wydawała się spoko, gadamy sobie. Miała też w opisie, że szuka partnera na jakieś wesele koleżanki w połowie czerwca. No dobra, co mi to przeszkadza w sumie, napisałem, że mogę. Tym bardziej, że fajnie nam się pisało. Po kilku dniach postanowiliśmy się spotkać na drinka. I tak sobie gadamy i tak dalej, w końcu zszedł temat na to wesele. Mówiła, że pewnie weźmie sobie niebieską sukienkę, to fajnie jakbym miał niebieski krawat. Luz, jeszcze do dogadania i nie ma problemu przecież. A ona w pewnym momencie spytała, ile chcę dać młodym w kopercie jako prezent. Ja trochę w szoku i pytam o co chodzi i jak to ja mam płacić za cokolwiek. A ona, że przecież jak się idzie na wesela to facet płaci xDDDDDDDDDDDD
Powiedziałem jej, że jak ona sobie to wyobraża, skoro to nie moje wesele i nie znam tam nikogo przecież xD Zrobiła jakąś dziwną minę, pożegnaliśmy się i zanim zdążyłem wrócić do domu to już usunęła parę. Chyba nie pójdę na wesele wtedy xd

#tinder #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #przegryw
  • 72
Nowy lvl scamow z tindera niedługo tinderowy będą organizować fejkowe wesela dla beciakow i zgarniać miliony


@mxdsx: ale to jest złoty pomysł! Jesteś sobie julkom, i razem z 30 innymi julkami- koleżankami wynajmujecie jakąś sale za grosze, organizujecie fejk wesele z fejkową parą młodą. Potem wszystkie szukacie frajerów na tinderku (przykład jak u OPa) i na koniec macie kilkadziesiąt koła do podziału. Oczywiście szukacie jakichś zakompleksionych spermiarzy-zakolaków z wysokimi zarobkami- takich