Wpis z mikrobloga

nad całkowicie przeciętną laską


@Filipterka25: no tutaj to pojechałeś. Co do aktualnych zdjęć, zobacz sobie to co ktoś wyzej wrzucił.
Raz, że wygląda na młodszą niż jest naprawdę, biorąc pod uwagę WSZYSTKIE Polki w wieku 25 - 35 lat, byłaby pewnie w top 10%

Jeżeli twierdzisz że jest przecietna to chyba pracujesz jako fotograf przy modelkach, bo na pewno przecietna dziewczyna z tramwaju tak
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Te komentarze glownie lasek zawsze mnie rozpiaja typu: slodko, fajnie, super, b---a. Zero kura tresci jakby to bezmozgie yeti pisalo i czlowiek scroluje az cos ciekawego trafi ale okzuje sie ze nikt nie napisal komentarza pelnym zdaniem chociażby ja nie wiem co jest z tymi ludzmi szkoda serwerow na takie rzeczy xd
  • Odpowiedz
@Filipterka25: tak, możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisząc na wykopie, wystawiasz się na inną opinię, tak samo jak ja.
Uroda jest kwestią gustu, ale jednak 99,9% facetów powie, że Nicola Cavanis jest ładniejsza niż Krystyna Pawłowicz. Dziwi mnie jak można ocenić, że wspomniana Miriam jest przeciętna (czyli jest około 50% ładniejszych i brzydszych od niej) - jedyne wytłumaczenie, to że albo przebywasz głównie w miejscach gdzie
  • Odpowiedz
Krytyka (z uzasadnieniem) poglądów albo za chamskie teksty (były z jej strony takie) to jedno, a wycieczki osobiste i chłopsko rozumowe "jest głupia, bo się związała z gościem co ją lał" to co innego.


@NieBendePrasowac: No nie, tkwienie w toksycznym związku jest po prostu głupie.

Do poglądów w ogóle się nie odnoszę, ponieważ nie bardzo mnie w ocenie związkowalności laski nie obchodzą, o ile nie są pchane przy każdym obiedzie lub nie są bardzo, ale to bardzo głupie (w obie strony, ultrakatoliczka won, fanka Kimów won - co tam Miriam głosi w 2022 to nie bardzo nawet
  • Odpowiedz
No nie, tkwienie w toksycznym związku jest po prostu głupie.


@Filipterka25: pozwolę sobie nie odnieść się do tego, bo nie bardzo czuję potrzebę analizowania związku Miriam. Wciąż uważam, że taka krytyka jest chamska i masakrycznie uproszczona (nawet jeśli ogólnie prawdziwa). Tak samo jak mówienie "ten żul jest głupi, a-----l go niszczy a ten dalej pije i śmierdzi",

co do urody - nie znam się na klasycznych, teoretycznych kanonach kobiecego piękna.
  • Odpowiedz
Jakie możesz wymienić ze 2-3 kobiety które w Twoim odczuciu są naprawdę bardzo ładne?


@NieBendePrasowac: Emma Stone, Mila Kunis? Wystarczy?

Tak samo jak mówienie "ten żul jest głupi, a-----l go niszczy a ten dalej pije i śmierdzi",


@NieBendePrasowac: Jeżeli wcześniej głosił abstynencję, a chlać zaczął krótko przed trzydziestką to tak. To głupota i świadomy wybór.
  • Odpowiedz