Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 29
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:01, Poniedziałek, 23 maja 2022. Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina. Słońce wstało dziś o 04:30. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 26 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:57. Ciemna noc zapadnie o 23:02, ale gwiazd można wypatrywać od 21:46.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 17
  • Odpowiedz
  • 11

Dzień dobry, poniedziałek przywitał nas słońcem jednak ciężko było wstać i niewyspany jestem. Po pracy pewnie drzemka będzie potrzebna i już nie będzie energii i chęci by coś produktywnego zrobić.
Miłego dnia i pysznej kawy!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Hejka!
Wizyta w urzędzie odbyta. Tym razem miałam zrobić komórką zdjęcie adresu strony www zapisanego na kartce papieru i potem w domu sobie przepisać i coś tam uzupełnić. Urzędy mają chyba jakaś barierę przeciwko nowym technologiom. Nowym, heh. W sumie to mogła mi wysłać linka mailem.

Jak następnym razem będę ich odwiedzać to mam babce pokazać fotkę w komórce, że serio uzupełniłam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Siemandero, u mnie pochmurnie, ale padać chyba nie będzie. Tyle do zrobienia, a czasu mało. Jak byłem młodszy to się dziwiłem ludziom, że nie mają na nic czasu, bo wystarczy nim dobrze gospodarować, teraz wiem, że byłem w błędzie. Miłego dnia!
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Dzień jak co dzień. Wstać, śniadanie, porządki, nauka, obiad, praca, spać. I tyle
@shitty_support: są miejsca, gdzie możliwe są podróże w czasie, ale z kategorii tych niechcianych i irytujących ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614
@omi-omi:

Siema. Znowu nie pamiętam, kiedy ostatnio pisałem, eh :x
@wynalazek_one: ładnie, ja się za metalową (aczkolwiek nie moją) nie mogę zabrać 3 rok :( Generalnie dzięki marudzeniu teściów straciłem sporo motywacji do roboty wokół domu - i tak mnie to nie minie, chyba
  • Odpowiedz
@wyinwidualizowany: ja już mogę A, ale planuje się zapisać w sierpniu. Podobają mi się te yamaszki, w ogóle ten typ moto.
Myślałam żeby sobie kupić coś czym można jeździć też na B, ale przez to że są tak ogólnodostępne to ich koszt jest prawie ten sam co używek o mocniejszym silniku dopuszczonym do jazdy przy prawku kat.A xD

P.s czemu ja myślałam, że jesteś starszy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wyinwidualizowany: chyba. Na pewno yahama. Ale nie wiem jaka, nie znam się na moto XD
Zapytam w czwartek instruktora.
@Wejszlo: a z kolei ja nie trawie ścigacza ani golasa. Moto musi mieć kufry i normalną pozycję, więc mnie najbardziej pasuje turystyk albo czŏpa.
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Ja od lipca dopiero będę mógł się zapisać na kurs.No i właśnie te yamaszki i inne tego typu mi się podobają od jakiegoś czasu i jak patrzyłem na ich ceny (suzuki bandit, yamaha mt 07, kawasaki z, itd) i na ceny 125, to rzeczywiście przez to też bardziej myślę o zrobieniu tego prawka, cena porównywalna a jednak 125 do takiej 650 to nie ma co porównywać, tym bardziej, że ja
  • Odpowiedz
@wyinwidualizowany: mam na uczelni kolegę który ma moto i mi napisał, że jedno czego żałuje to, że nie kupił od razu maszyny o większej mocy. Ja zawsze myślałam, że początkujący to lepiej jak słabsze moto będzie mieć, a on na to, że później i tak będę się rozglądać za mocniejszym, a zabić się idzie tez na 125 ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak masz siano w głowie od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wejszlo: do egzaminu. Ale im szybciej zaczniesz jeździć w pełnym fechtunku (szczególnie rękawice, kask i buty), tym lepiej dla ciebie, bo nauczysz się feelingu w sprzęcie, który MUSISZ mieć swój na egzamin (chyba poza kaskiem, ale ze ja mam głowę 62, to kask trz kupiłem swój). Za brak odpowiedniego obuwia (coś za kostkę, twarde i wzmacniane świetnie daje rade przy dźwigni biegów, leciutkie trampaszki możecie wytrzeć kilkoma podpórkami, nie mówiąc o
  • Odpowiedz