Wpis z mikrobloga

@oskar_oskarewicz Na modafinilu można długo śmigać bo nie trzeba go odsypiać, ja kiedyś tak leciałem przez kilka miesięcy, tyle że pewnie dużo zależy od wieku i diety która na modafinilu nie jest zbyt bogata
@ImperiumCienia: To znaczy że modafinil ma taką dziwną właściwość że można nawet nie spać 2-3dni, a wciąż 8h snu wystarcza na pełną regenerację w przeciwieństwie do innych stymulantów
@oskar_oskarewicz: polecam książkę Dlaczego Śpimy aby sie dowiedzieć co sie dzieje za kazdym razem kiedy nie śpisz wystarczającej ilości godzin.

@mic333: Straszne głupoty wypisujesz. Nie wystarczy 8 godzin aby się zregenerować po 2 czy 3 dniach nie spania, BTW po takim czasie braku snu pojawiają się już poważne zaburzenia i nie ważne czy zażywasz modafinil, amfetaminę czy kofeinę
@oskar_oskarewicz Ja Ci powiem tak - nie ma żadnej "bezpiecznej" ilości dni. Składa się na to tak dużo czynników, typu ogólny stan organizmu, wrodzone wady serca, o których możesz nie wiedzieć, inne uwarunkowania genetyczne i środowiskowe, że jeden będzie tak ciągnął 2 miesiące i nic szczególnego mu się nie stanie, a inny padnie po 1 dniu.