Wpis z mikrobloga

@fajnyfacet126: Kur.., potrzebuje się wyżalić. Oczywiście jest to złe miejsce, ale innego w polskim internecie nie znam. Zastanawiam się nad sobą... Czy ze mną jest coś nie tak?
25lvl, mieszkanie kupione już drugie bo pierwsze sprzedałem po remoncie z fajnym plusikiem, teraz drugie w trakcie remontu, podczas którego dużo staram się zrobić sam. Oczywiście pracuje więc robię co mogę po pracy od 17 do 20 i soboty. Robota 7-16, nowa od marca. Lepsza kasa ale dojazd 40km(całe szczęście firmowym autem) w jedną stronę. Wykazać się trzeba, więc się #!$%@?, a do wykopowych #15k dalej brakuje 10k xdd
Remontuje też w tym czasie #fiat126p, na całe szczęście robi to fachowiec. Oprócz tego mam jeszcze jedno 126p i motor Kawasaki Ninja, który kupiłem tylko dla fanaberii i nie mam czasu jeździć. Ba nawet zrobić kat. A.
W sierpniu robię imprezę, dużą, rangi ogólnopolskiej. Frekwencja na pewno przekroczy 1k osób. Formalności, załatwianie spraw, to tak w między czasie.
I tak myślę nad sobą bo niby jest fajnie, dużo się dzieje.
Mam hobby, nie jedno, patent na żagle, umiem na snowku jeździć. Mam samochód firmowy, swój normalny Insignie po lifcie, 2x126p, Skode 105S, Kawe Ninja. Dalej mieszkanie się szykuje, ale nic nie sprawia mi radości. Z racji ilości projektów w realizacji ciągle żyje na krawędzi finansowej bliskiej zeru. Co mnie #!$%@?. Chciałbym wszystko mieć, najlepiej już.
Gonie za czymś nie wiadomo po co, nie wiadomo dla kogo? Ciągle brakuje mi czasu. Od rozstania półtora roku temu nie mogę znaleźć partnerki. #tinder to gówno, pary są, ale nic z tego nie wynika. Jestem zakochany, ale to #!$%@? #friendzone. W dodatku ma męża. Teraz za to inna mężatka mi wypisuje że zawróciłem jej w głowie.
Kur..... dlaczego to wszystko jest takie #!$%@???? I czy przyjdzie kiedyś dzień w którym po prostu będę z siebie zadowolony?

#wygryw #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #zycie
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od rozstania półtora roku temu nie mogę znaleźć partnerki. #tinder to gówno, pary są, ale nic z tego nie wynika

@fajnyfacet126: Skoro wybrałeś sobie malucha jako samochód do remontu to prawdopodobnie jesteś niski, co by wyjaśniało problemy na tinderze. ( ͡ ͜ʖ ͡)