Wpis z mikrobloga

niby nic odkrywczego, ale problem nieruchania osiągnął już groteskowy poziom
na 20 chłopa z mojego liceum 50% na pewno nie ruchało / divy, z 40% coś tam raz a pozostałe 10% czadów miało niezliczone ilości partnerek
chodziłem do dobrego liceum i na pewno nie jest to problem obycia/statusu/kasy bo każdy z nich to poważny człowiek z osiągnięciami z bogatych domów (27 lvl hir)
pracują płacą dużo w podatkach a są wypisani ze społeczeństwa przez mordę / wzrost, rozgoryczenie widać po ich wyrazie twarzy
nie zdziwiłbym się jakby siedzieli na tagu pozdro Jarek i Paweł XD
#p0lka #przegryw #blackpill #zwiazki #seks #urojenianormikoidalne #tinder #badoo
N.....u - niby nic odkrywczego, ale problem nieruchania osiągnął już groteskowy pozio...

źródło: comment_1653229050UAPvBjY0KBeVWhKyMUK6ER.jpg

Pobierz
  • 20
@NadmiarNiedoboru: Ludzie są za mało asertywni i inteligentni etycznie. Za mało ambitni by pracować, a ochoczo by brać jak najwięcej. Ja to nawet rozumiem - coraz więcej toksycznych relacji z bliskimi, spotęgowane nastojami społecznymi (jak choćby superinflacja w ostatnim czasie). Pieniądz daje poczucie stabilności, której coraz mniej. Dezinformacja medialna, reklamowa, polityczna. Sami musimy przejawiać wiedzę, którą przekażemy nie tylko w genach (cechy, nawyki), ale także poprawnie wychować nasze dzieci na zdrowych
a jeszcze dodaj inceli związkowych, gości co mają tam jakąś swoją "księżniczkę" ale seggzu to mają tyle co nic - najwyżej misjonarz raz na kwartał po ciemku, bo księżniczka brzydzi się i gardzi swoim beciakiem i żyje w frustracji, że nie ma okazji do bolcowania się z chadem xD


@se_mallo takich inceli w wyparciu jest sporo na wykopie, maja partnerki 2 - 3/10 i uwazaja sie za nie wiadomo jakich ekspertow od
@NadmiarNiedoboru:

zero female sex partners

nie umniejszając wagi problemu, trzeba wspomnieć, że w ostatnich dekadach społeczeństwo zaczęło mocno odpuszczać facetom niehetero. Kiedyś była mocna presja społeczna na robienie z siebie debila w tańcach godowych, bo spermiarze lubili argument "a co ty pedał jesteś?"

Moim zdaniem ciekawym obrazem sytuacji jest to ilu biseksualnych facetów wybierze po prostu innego faceta i odpuści sobie szukanie kobiety, która rzuci mu na ryj wymagania i będzie
@M_xxx: co Wy ciągle o tych finansach, nie wiem gdzie Wy się obracacie ale tu gdzie ja czyli klasa średnia lub niższa to naprawdę nikt nie liczy na związek z milionerem za to kobiety napewno wolą być z ogarniętym facetem co ma głowę na karku, jeśli któraś jest sama to dlatego że ma dziecko, jest nie zbyt urodziwa, ma ciężki charakter. A tak całkiem serio to kobieta gdy jest sama kilka
@Zycietoniebajkaa: Ej kungenda, martwiłbym się gdybym ci się podobał. Zaraz koledzy z tagu pokażą ci p0lko gdzie są drzwi z wykopu.
Chociaż patrząc na zielonkawy kolor pewnie przypełzniesz znowu.
@Zycietoniebajkaa: xD

W moich oczach jesteś taką kobietą jak paru transków z penisami którzy czują się kobietami i są tutaj na wykopie i chcą żeby zwracać się do nich w żeńskiej odmianie. To po pierwsze.
W drugiej kwestii też się mylisz p0lko.