Wpis z mikrobloga

@Teofil_Kwas niestety tam takich nie przyjmują. Ogólnie yntelygentnych ynaczey nawet w rosyjskim wojsku nie potrzebują. Przecież ty nawet do rozbrajania pól minowych się nie nadajesz.
  • Odpowiedz
Niczego bardziej żenującego nie mogłeś wymyślić? No dalej, zgaś mnie jak peta używając merytorycznych argumentów. Przecież to dla takich ekspertów jak ty, bułka z masłem.
  • Odpowiedz
@Kakamber: akurat @Teofil_Kwas ma rację, T-72M ma ochronę na poziomie T-72 ural z takiej racji że nie posiada on wkładów pancerza specjalnego (kompozytu). Komory są, ale nic w nich nie ma (samo powietrze), plus nie ma możliwości ich wypełnienia bo wieża T-72 to odlew. Dopiero T-72M1 posiadały wkłady pancerza specjalnego. Poziom ochrony T-72M1 jest taki sam jak T-72A, lecz nadal te czołgi nie mają podjazdu do T-72B.
  • Odpowiedz
@Jaruzel_PRL:

Poziom ochrony T-72M1 jest taki sam jak T-72A, lecz nadal te czołgi nie mają podjazdu do T-72B.


Poprosze o cytaty w ktorych ktokolwiek to sugerowal.

Z typa jest troll. Napastliwy i meczacy w dyskusji, konto od miesiaca. Na moje oko zbanowany odklejeniec na multi.
  • Odpowiedz
@Jaruzel_PRL: Nikt tutaj nie pisał że T-72 to wunderwaffe, tylko ten debil/troll próbuje rozwodnić temat i zrobić flame.

@Makak87: @bijotai: Nie wiem po co z gimbusem dyskutujecie, z takimi to króciutko - na czarną niech #!$%@?, nic nie stracicie xd
  • Odpowiedz
@Makak87: No raczej nasz bo mają skrzynki na lewe stronie wieży a m84 ze Słowenii co też pojechały na ukrainę mają po prawej. Czeskie to też nie są. Ciekawe ile samych ukraińskich zostało w magazynach ale chyba większość wyprzedali
  • Odpowiedz
@Konigstiger44:
Tam moze tez chodzic o ich stan. Ukrainskie t-72 przez okres swej sluzby nie byly w cyklu modernizacji nie uznajacych ich za perspektywiczna konstrukcje. Niski stopien gotowosci bojowej. Ukrainski budzet czasu P tez nie byl z gumy, jesli oszczedzano , to byc moze wlasnie na tych maszynach. O tym gdzies (nie pamietam gdzie) czytalem/sluchalem, mowa tam byla o 400 sztukach, raczej wiarygodne zrodlo bo zapadlo mi w pamiec. Moze
  • Odpowiedz