Wpis z mikrobloga

Większość kobiet czuje się niekomfortowo jak jest nieogolona. Przecież mi samej byłoby głupio mieć nieogolone nogi, nie tylko przy niebieskim, ale po prostu chociażby wychodząc z domu w sukience. Dodatkowo uwielbiam czuć że jestem gładka, to dla mnie sama przyjemność.


@Sandrinia: ja się nie czuje komfortowo. Co mnie interesuje że ty nie. Ciebie za ten komfort nie atakuja a mnie tak. Rozumiesz?
@konopiapolska: rozumiem, ale mam wrażenie, że w ten sposób próbujesz narzucić też innym kobietom, aby dostosowały się do Ciebie. A w przypadku większości kobiet w cywilizowanym kraju tak nie będzie w tej sprawie, bo zwyczajnie lubią być ogolone i nie lubią, gdy mężczyzna jest. Myślę, że z jednej strony fajnie, że starasz się zwracać uwagę na jakieś nierówności, z drugiej skupiasz się w tym wypadku na sprawie, która nie ma znaczenia,
@konopiapolska: nie chcesz to się nie gól, przecież i tak jesteś taka "feministyczna" i "alternatywna", że nic to nie zmienni w odbiorze Ciebie w oczach innych. Czy Cię nikt kijem nie dotknie bo nieogolona jesteś czy nikt Cię kijem nie dotknie bo zdążyłaś się już odezwać, co za różnica ¯\_(ツ)_/¯
-musi być atrakcyjna szczupła


bycie szczupłą, to nie jest wymaganie z kosmosu. Jak chłop jest szczupły, to chyba nic złego, żeby jego partnerka nie przypominała wieloryba wyrzuconego na brzeg.

-nie może mieć rozstępów i cellulitu(nie obchodzi was że ma go niemal 90%kobiet)


Wpływ na cellulit mają kobiece hormony i to jest naturalne zjawisko. Tak samo rozstępy też są czymś naturalnym i normalnym. Trzeba być totalnym imbecylem, żeby nie rozumieć pewnych biologiczny zależności.
@wykolejony: twoje indywidualne preferencje nie wnosza nic do dsyksuji. temat skupia sie na temacie preferowaniu przez owlosionych mezczyzn ogolonych nog u kobiet i uznawaniu kobiet neiogooolnych za takie ktore nie dbaja o siebie. Powiedz mi jakie znaczenie miala twoja wypowiedz? zadne
rozumiem, ale mam wrażenie, że w ten sposób próbujesz narzucić też innym kobietom, aby dostosowały się do Ciebie. A w przypadku większości kobiet w cywilizowanym kraju tak nie będzie w tej sprawie, bo zwyczajnie lubią być ogolone i nie lubią, gdy mężczyzna jest. Myślę, że z jednej strony fajnie, że starasz się zwracać uwagę na jakieś nierówności, z drugiej skupiasz się w tym wypadku na sprawie, która nie ma znaczenia, bo zależy
@konopiapolska: tak w ogóle, widzę, że jesteś wiecznie każdym niezadowolona, wręcz traktujesz, że nikt na Ciebie nie zasługuje. Możesz coś opowiedzieć o swoim wykształceniu, statusie społecznym, pozycji zawodowej, majątku czy zainteresowaniach (pomijając twórczość Natalii LL, Marii Pinińskej-Bereś i Ewy Partum które zapewne znasz doskonale)? Bardzo mnie zastanawia z kim mamy tutaj do czynienia, bo bazując na Twoim ego to możesz być wyjątkowo ciekawą personą, może wręcz sławną albo chociaż doktoryzowaną w
@konopiapolska: nie, nie mówię czym masz zająć, tylko proponuję, czym MOŻESZ. Znaczna różnica. I napisałam, że w przypadku muzułmańskich krajów nikt Cię nie weźmie na poważnie, więc nie wiem o co się czepiasz. Dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo czytasz tylko to, co chcesz czytać. Z taka pasywną agresją, mizoandryzmem i czepianiem się o rzeczy, które nie mają żadnego znaczenia poparcia żadnego nie uzyskasz, chyba tylko od totalnie odklejonych feministek,
powinnaś


rownież @Sandrinia: .

ie, nie mówię czym masz zająć, tylko proponuję, czym MOŻESZ.


@Sandrinia: .

Z taka pasywną agresją, mizoandryzmem i czepianiem się o rzeczy, które nie mają żadnego znaczenia poparcia żadnego nie uzyskasz, chyba tylko od totalnie odklejonych feministek, a nie normalnych kobiet. Elo.


@Sandrinia: normalnych kobiet piszesz? skoro uwazasz feministki za nienormalne to rzeczywiscie odpowiadanie tobie była strata czasu dla mnie.

zwracanie uwagi na cos to
śmieszne wykresy swoją drogą a rzeczywistość swoja( ͡° ͜ʖ ͡°)


@konopiapolska: ty ale ty prowadzisz dyskusje gdzie ktoś wrzuca ci dane a ty "odbijasz" to jakimś "wyjdź na zewnątrz sam zobacz ze jest inaczej!!!". Jak wykresik #!$%@? to wystarczyło go odbić opierając się na jakiś fajnych badaniach a tak to wiadomo, mam racje i tyle, trzeba powkurzać wykopową mizoginie tak dla zasady. ¯\_(ツ)_/¯