Wpis z mikrobloga

Ludzie się ze mnie naśmiewają też dlatego że jestem biedakiem, pracuje w ochronie i mieszkam w mikrokawalerce. Jednak zadnemu z tych normików nie przyszło do głowy że dla mnie taki tryb życia jest wystarczający
Nie będę mieć kobiety i dzieci ze względu na czynniki na które wpływu nie mam, więc po co mi dużo kasy i kilka pokoi...
Do spokojnej wegetacji ochrona i kawalerka w zupełności mi wystarcza i jest to rozwiązanie przyjazne dla psychiki. Robota jest spokojna i w kawalerce też mam spokój.
Jeśli będę mieć kiedyś taką potrzebe to pomysle o zmianie pracy i miejsca zamieszkania, aktualnie nie mam takiej.
Jestem skromnym człowiekiem i cenie sobie spokój.
Szkoda że normicy tego nie rozumieją i uważają mnie za dno społeczne, biedaka i jakiegoś głupka.
#przegryw #samotnosc
  • 21
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321 ja jestem normikiem i zupełnie Ciebie rozumiem. Zawsze cenie ludzi, którzy wiedzą czego chcą i potrafią cieszyć się z tego co mają.
Powodzenia Miras i żyj tak jak żyć chcesz a nie jak musisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anonanonimowy321:

Zazdro szczerze, póki co jestem gówniarz, ale jedyne co mi się marzy to mała kawalerka, pies i tyle. Nawet auta nie muszę mieć jeśli praca gdzies obok, spokojnie chce sobie wrócić, poćwiczyć, z psem wyjść, w związkach już byłem, póki co podziękuję (na dłużej, tak czuje xd)

Także Mirku, twoja sytuacja to dalej marzenie dla wielu, nawet tych w sportywch furach i na drogich wakacjach xd
  • Odpowiedz