Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@WstretnyOwsik: nie wiem. Ja nie byłem wożony samochodem i miałem problemy w autobusie. Teraz już praktycznie nie, ale np nie jestem w stanie np patrzeć w telefon jak jadę jako pasażer bo po chwili robi mi się niedobrze
  • Odpowiedz
@bomba4: Z ciekawostek, objawy choroby lokomocyjnej nie występują u kierowcy. Można rzygające dziecko posadzić za kierownicą, wtedy przestanie rzygać, ale reszta autobusu posra się. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@WstretnyOwsik: imo to chyba po prostu dzieciaki tak mają xD
Pamietam ze jak sama bylam mala to na wymioty mi się zbieralo juz po 10-15min jazdy i nawet jadac do tesco mama dawala mi lokomotiv xD a na dalsze podroze (czyt. 30min+) polowke aviomarinu xD
Przeszlo jakos pozniej, dzisiaj prawie 30 lat i żołądek ze stali xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Shyvana: obok mojego domu był taki mały staw i dosyć często na drodze były rozjechane żaby. Ten widok zawsze ciągnął mnie na wymioty w dzieciństwie xD Droga do szkoły nie była najmilsza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WstretnyOwsik: byłem od małego wożony i miałem chorobę lokomocyjną, taki się zwyczajnie urodziłem tj. odziedziczyłem po starym. Choroba mi minęła jakoś na przełomie gimnazjum i liceum.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nujabes: mam, ale zrovilam dopiero w wieku 26 lat, wcześniej juz tez bylo ok wiec niezalenie od tego. Z kolei jak moj niebieski jest na miejscu pasazera dluzej niz godzinę to tez sie robi zielonkawy xD
  • Odpowiedz
@bomba4 Też kiedyś miałem. Zniknęła gdzieś jak miałem 13-14 lat.

Pamiętam, że wyglądało to tak, że przed rzyganiem to tak z 10 minut muliło, więc dało się to bardzo łatwo przewidzieć i stanąć na chwilę i po prostu się przewietrzyć. Ale niektórzy mają to bardziej nagłe.

Kiedyś na wycieczce szkolnej w szóstej klasie podstawówki w autokarze siedziałem z koleżanką, która miała chorobę lokomocyjną i to właśnie taką, że działało to bardzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WstretnyOwsik: ja za gówniaka jechałem autobusem do Grecji na wakacje i nic mi nie było. Nie raz gdzieś jeździłem aż nagle jadąc na zieloną szkołę zrobiło mi się nie dobrze. Nie rzygałem ale przez chwilę trochę źle mi było, nie wiem dlaczego. Ani wcześniej ani już później nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem
  • Odpowiedz