Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: już został wielokrotnie poruszony, wystarczy się trochę zainteresować. Ba! Sam możesz przyjść na jakieś spotkania lewicy w twojej okolicy i o tym podyskutować, bo nieakceptowanie swojego ciała jest poważnym problemem społecznym. Pozdrawiam i powodzonka w dopasowaniu swojego ciała przez siłownię czy cokolwiek co znajdziesz odpowiednim w swojej tranzycji!
@olaf_wolominski: mnóstwo jest pisane na co dzień o nieakceptowaniu swego ciała, jak i wiele feministycznych środowisk podnosi głosy o tym, że mężczyzn nie bodyshamować ze względu na wzrost, rozmiar penisa itp., nie będę ci rzucał linków, bo wiem, że jeśli potrafisz napisać komentarz na wykopie, to jesteś i w stanie sobie poszukać.

Poza tym, wiesz... ktoś złośliwy mógłbyś pomyśleć, że jeśli mówisz, że masz jakiś problem, ale nie szukałeś nigdy niczego
Czyli nie dasz przykładu?


@olaf_wolominski: Nie. Bo jestem przekonany, że stosujesz sealioning.¹ Czekam, aż to ty odniesiesz się do mojego zarzutu i wtedy być może pogadamy.

[1] "Sealioning" to zachowanie, gdy osoba wielokrotnie zadaje pytania lub żąda dowodów, udając, że jest zaangażowana w uczciwe dochodzenie, ale na żadnym etapie nie zadowala się jakąkolwiek udzieloną odpowiedzią. Ostatecznym celem osoby korzystającej z tej techniki jest szerzenie wątpliwości poprzez pytania i/lub nękanie oponenta aż