Wpis z mikrobloga

  • 0
Podzieliłby sie ktoś kto interesuje sie sprawą
Depp vs heard obiektywną opinią. Kto obecnie wygrywa jeśli można tak powiedzieć, ciężko jest znaleźć (przynajmniej mi) coś w internetach.
#pytaniedoeksperta #johnnydepp #amberheard
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podomka: Ty to jednak p----------a jesteś xD, czytam te kłamstwa ale to nigdzie niczym nie jest podparte xD > Depp claims the monster is Ambers word about her perception of Depp on substances or not. Depp claims its her click word. Claims its her word. Jak ona sama to przyznała we swoich zeznaniach xD
  • Odpowiedz
@podomka: 11. When asked is Depp’s employees will do anything for Depp, even obtain illegal drugs, Depp denies his employees do anything he wants. Testifies they aren’t yes men.

LIE: Testimony from UK: There are people who work for you who will supply you with drugs even though it is illegal? Depp said YES.

jaka jest korelacja między tymi rzeczami, nie zrobią wszystkiego co chce, a to że to zrobili
  • Odpowiedz
@podomka: 12: Depp denies drug box contained cocaine as it would go everywhere and leave a trail of cocaine.

LIE: UK Testimony “I do remember the box….yes that is a box I was carrying cocaine in it”

Depp zeznał w aktualnej sprawie że faktycznie to pudełko wygląda jakby zmieściło się tam troche k-----y
  • Odpowiedz
@podomka: 13: Depp Denies being late to a documentary he was filming, as he wasn’t needed.

LIE: Agrees he was late due to an argument with Amber. He was drinking W-----Y and accusing her of cheating.

No jak k---a nie był potrzebny i nie miał umówionej godziny to jak miał się spóźnić
Punktować ci dalej te wysrywy z tego artykułu czy już ci wystarczy?
  • Odpowiedz
@podomka: Niezależnie jak zakończy się ta sprawa, wizerunkowo i tak już wygrał, więc nawet jeśli przegra tę sprawę, to i tak nie będzie żałować tego procesu, nie wiem ile będzie musiał zapłacić prawnikom, ale myślę, że to niewielki koszt jeśli w grę wchodzi odzyskanie kariery.
  • Odpowiedz
@L1QID0: Ciężko powiedzieć bo wszystko zależy od ławy przysięgłych póki co nie ma żadnych twardych dowodów (zeznania gdy ktoś widział jak została uderzona etc.) tak więc można to nazwać remisem. Z drugiej strony nie ważne kto wygrał bo amber zawsze przegra o ile już nie przegrała swojego wizerunku/kariery.
  • Odpowiedz