Wpis z mikrobloga

  • 0
Podzieliłby sie ktoś kto interesuje sie sprawą
Depp vs heard obiektywną opinią. Kto obecnie wygrywa jeśli można tak powiedzieć, ciężko jest znaleźć (przynajmniej mi) coś w internetach.
#pytaniedoeksperta #johnnydepp #amberheard
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L1QID0: obiektywnie, to trudno powiedzieć bo wersje obu stron różnią się od siebie diametralnie. Subiektywnie, to prawnicy Deppa orają Heard i jej sztab jak chcą. Wydaje się więc, że 'wygrana' może być po stronie Deppa, pytanie jak ustosunkuje się do tego sąd i ława.
  • Odpowiedz
@L1QID0: Trochę siedzę w temacie, więc tak to widzę według prawdopodobieństwa:
1) wygrana Deppa
2) wszyscy przegrywają
3) wygrana Amber

Co do 1 to nie jestem obiektywny i na pewno dochodzi tu sporo myślenia życzeniowego, więc może 1 i 2 są obecnie na równi. A chciałbym tylko zauważyć, że jeszcze kilka dni temu zgadzałem się z pewnym użytkownikiem (wszyscy wiedzą jakim), że Depp prawdopodobnie przegra. Sytuacja
  • Odpowiedz
@L1QID0: Obiektywnie to Depp nie ma szans wygrać. Musiałby udowodnić, ze każdy jej zarzut jest fałszywy, a wiec, ze nigdy jej nie uderzył. Są smsy, w których przyznaje się do przemocy. Obrona Deppa już się zakończyła. Teraz weszli świadkowie Amber i zeznają, ze miała obrażenia. 2 zeznało, ze widziało jak Depp ja atakuje. Także już dawno przesadzone.
  • Odpowiedz
@KeyserSoze87: 1 opcje możesz już odrzucić. 1 dowod = przegrana Deppa. Świadkowie Amber zeznają, ze miała obrażenia. 2 zeznało, ze widziało jak ja atakował. To wystarczy. Nie bądź naiwny. Ci sami świadkowie zeznali w uk i tez przegrał. Nikt nie podważy ich zeznań, bo nikt nie podważył ich już w uk, a najlepsi prawnicy próbowali.
  • Odpowiedz
@L1QID0: Czy opinie Amerykańskich doktorów prawa i profesora prawa to dla Ciebie wystarczające zrodlo informacji? Jeśli tak, to wyzej masz 2 linki.
  • Odpowiedz
@Karbon315: Te opinie są nadal aktualne. Zostały wydane podczas obrony Deppa. Jeszcze zanim weszła obrona Heard. Już wtedy nie miał szans wygrać, a co dopiero teraz.
  • Odpowiedz
@L1QID0: czytaj opinie ekspertów z linków. To amerykańscy prawnicy. Nie daj się szurom. Oni nie mogą przeboleć, ze nie ma szans wygrać. Dobrze wiedza, ze ja bił, ale nienawidzą kobiet.
  • Odpowiedz
Widzę, że moja opinia została już zasrana toną komentarzy podomki. To ja tylko dodam na czym opieram swoją opinię. Jednym słowem - tzw. LawTube. Czyli prawnicy, którzy mają kanały YouTube ze sporymi zasięgami. W tym moja ulubiona Emily D. Baker (u niej oglądam LIVE). Mogę też polecić LegalBytes, gdzie na LIVE jest kilku prawników, jeśli komuś bardziej odpowiada taki format. Zarówno u Emily jak i na LegalBytes są codzienne relacje od
  • Odpowiedz
@podomka: obrona amber xD No zajebiście im się zeznania pokrywają xD

Raquel Pennington claims that she didn’t see Amber put on makeup while in the court house.

Amber claims that Raquel stopped her from putting on makeup while in the court
  • Odpowiedz