Wpis z mikrobloga

@muaddib43: w zasadzie te spodnie nosi się nie po to żeby się podobać, tylko w środku jest wkładka dzięki której dużo mniej boli tylek od siedzenia na twardym siodelku. Jaki to dla Ciebie problem co ktoś nosi żeby mu było wygodniej?
  • Odpowiedz
Pięknie czyta się tego typu posty, jedni srają na drugich aż furczy i szukają coraz to bardziej wymyślnych epitetów, skłócić ze sobą społeczeństwo jest śmiesznie łatwo XDD
  • Odpowiedz
  • 3
@Szoser
Mnie śmieszą zarówno jajognioty jak i twój ból dupy xD. Jestem z zawodu gejem i stąd wiem, że cykliści mają bardzo małe penisy, to prawda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szoser: ale wiesz, że długotrwałe jazdy na rowerze (siedzenie na siodełku) wpływa na przepływ krwi do benisa, a tym samym na erekcję? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz już wiem skąd ta frustracja u pedalarzy. ( )
  • Odpowiedz
@Szoser: no bardzo dobrze powiedziałeś, kolarz gorszy niż komar

BTW ta kłótnia jest nawet lepsza niż kłótnia o rodzynki w serniku lub już przegrana kłótnia o majonez
  • Odpowiedz
@Szoser: ale wiesz, że długotrwałe jazdy na rowerze (siedzenie na siodełku) wpływa na przepływ krwi do benisa, a tym samym na erekcję? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz już wiem skąd ta frustracja u pedalarzy. ( )


@WiesiuZurek: Ale to kierowcy daily boldupia xD
  • Odpowiedz