Wpis z mikrobloga

@hellyea: Naiwnie do tego podchodzisz ale nawet jeśli by była "zdatna" to widziałeś kiedyś jak wyglądają rury którymi ta woda idzie od środka po kilku latach?
  • Odpowiedz
jedząc jak normalny cywilizowany człowiek to nie potrzebujesz tych minerałów z wody bo masz je w każdym posiłku


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tym bardziej, że pewnie co drugi polak i tak suplementuje wszystkie witaminy i minerały,


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@mxdsx:

o hohoho Ho Ho ale zabawne

Przyznaj, że mi się udało. ( ͡ ͜ʖ ͡)

doedukuj się

Podrzuć jakieś źródło na temat tych jaj pasożytów w wodzie z kranu, bo mnie to rozbawiło. ()
  • Odpowiedz
@krabczy:

no i tam jest "72 proc. Polaków deklaruje spożywanie suplementów diety, a prawie połowa (48 proc.) robi to regularnie"

między suplementowaniem czegokolwiek
  • Odpowiedz
@Hershel: No jak masz multi to masz zestaw witamin i minerałów i to się najczęściej żre,
Przepaścią też jest porównanie wody z dzbanka do destylowanej, bo sracie się jakby co najmniej każdy miał w domu osmoze.

Nie wiem jakie gówno trzeba jeść żeby tych podstawowych składników nie dostarczyć.
Są niedobory ale najszerszej to pewnie d i omega ale ich też nie ma w wodzie :)
  • Odpowiedz
@mxdsx: Nie, nie każdy człowiek ma. Natomiast jeżeli chodziło Ci o miliony pierwotniaków które żyją na naszych ciałach to nie, nie wykluwają się one z jaj. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Weź kup dzbanek z filtrem a nie produkujesz te śmieci.


@dktr: Co xD Przecież dalej będzie produkował śmieci tylko w innej formie, poza tym filtr jest pewnie trudniejszy w recyklingu. Najlepiej pić prosto z kranu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fenomenomen: Taniej, ekologiczniej, szybciej, nie trzeba chodzić do sklepu/nosić i zdrowiej bo butelkowana woda jest 2/10. Ale nie #!$%@? #!$%@?ć gówno wykopki się zesrały xD. Na każdą dobrą rade tak odpisujesz? Kto tu jest podczłowiekiem.

@NoNameeDD: najlepsze jest to, że ściągałem kiedyś z Chin maszynę do butelkowania dla jednej z rozlewni markowej wody... i ona była lana prosto z wodociągu xD

Mieli co prawda filtry przemysłowe PP piankowe,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zygfryt_Janik: Dobrze wiedzieć, myślałem, że tylko ja żyję z kosmitką xD Dokładnie ten sam nawyk - zostawia końcówkę, że niby dla mnie. Ale idziesz do lodówki, otwierasz, patrzysz "O, zimna Pepsi!" A tam pół rozgazowanego łyka xD
  • Odpowiedz