Wpis z mikrobloga

@dktr: kranowa nie ma mineralow jak butelkowana do tego ta w polsce jest obrzydliwa z kranu. Pozdrawiam jesli pijesz sama kranowe xD to mam.nadzieje ze chociaz witamiinki #!$%@?
  • Odpowiedz
kranowa nie ma mineralow jak butelkowana do tego ta w polsce jest obrzydliwa z kranu.


@Frygus96: To że mieszkasz w jakieś dziurze z szambem w instalacji nie znaczy że wszędzie tak jest. Mam na wsi hydrofor i pompę, a w mieście normalną czystą wodę w kranie, po ilości kamienia w czajniku i na kabinie prysznicowej łatwo można dojść do wniosku że minerałów ma sporo.
  • Odpowiedz
Weź kup dzbanek z filtrem


@dktr: rozumiałbym jeszcze jakby był wodę mineralną normalną a nie #!$%@? żywiec zdrój który ma chyba mniej minerałów niż taka woda po filtrze xD

@Zygfryt_Janik: wiesz o tym że w kranie masz lepszą i zdrowszą wodę niż ten żywiec, nie?
  • Odpowiedz
Wiesz że jedząc jak normalny cywilizowany człowiek to nie potrzebujesz tych minerałów z wody bo masz je w każdym posiłku?


@krabczy: nie jest to prawa, były swego czasu badania w krajach gdzie mają miękką wodę i wzrost śmiertelności w wieku 30-74 lat jest wyższy niż ci co spożywają twardą wodę, głównie dlatego że nie każdy spożywa idealnie zbilansowaną dietę
  • Odpowiedz
@dktr: qiekszosc butelek robi sie teraz z w pełni biodegradowalnego materiału. Qiec to gówno prawda ze trujemy planete. No chyba ze u was w polsce jeszcze do tego nie doszli. Wode macie jedną z najgorszych w tej czesci swiata i nie ma zbyt znaczenia gdzie mieszkasz. Wiec jesli jtos zyje w dziurze jak to nazwales, to raczej ty, a zwie sie polską. Tego gówna o kamieniu to nawet nie skomentuje.
  • Odpowiedz
Weź kup dzbanek z filtrem a nie produkujesz te śmieci.


@dktr: Dalej będzie produkował śmieci, chociaż może mniej. Za to zamiast mineralnej dostanie (częściowo?) zdemineralizowaną wodę.
  • Odpowiedz
@djKris: czym zamawiasz? ja mam ze 300m do kauflanda to nie mam problemu ale woda jest specyficzna i jakbym kupowal jakas z cienkim plastikowym uchwytem to bym sie zesral i palce by mi odpadly.
  • Odpowiedz
@dktr: dzbanek z filtrem nie usunie bakterii coli z wody, wiem że prawpdodobieństwo w wodociągu bakterii jest ektremalnie niskie (kilka przypadków rocznie na PL), ale jest :) Woda głębinowa w butelkach na 100% nie ma tych bakterii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale się zrobiła #gownoburza
#rozowypasek robi mi aferę że poruszam jej sprawy na wypoku, w komentarzach dyskusja jakiej się nie spodziewałem.
A ja to tylko dla beki wrzuciłem xD
Sam też pije wody niegazowane z butelki. Kiedyś mieliśmy dzban z filtrem, a śmieci segregujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz