Wpis z mikrobloga

@Faraluch: już odtwarzam cały przebieg dyskusji od zera żeby się znowu odnieść do tego argumentu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko jest wyżej, i to niewiele wyżej
  • Odpowiedz
@Wap30: to w twoim myśleniu jest błąd, założenie od początku było takie że postaci prawdziwe plus popkultura, to nie nasza wina że nie jesteś w stanie zrozumieć dlaczego takie było założenie.
  • Odpowiedz
to nie nasza wina że nie jesteś w stanie zrozumieć dlaczego takie było założenie.


@rybsonk: dobrze wiesz że wypisałem kilkukrotnie dokładnie dlaczego takie założenie jest absurdalne i pilnowałem dokładnie tego tematu w każdej wypowiedzi. Próbujesz udawać że nie wiesz że tak było, czyli kolega nie dość że arogancki w tonie to jeszcze oszust. Taki toksyk to prawdziwa rzadkość na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Próbujesz udawać że nie wiesz że tak było, czyli kolega nie dość że arogancki w tonie to jeszcze oszust


@Wap30: że nie wiem że jak było? Przecież ci napisałem że to ty nie rozumiesz ze takie było jej założenie od początku i ty się kłócisz z jej założeniem, co jest bzdurne
  • Odpowiedz
że nie wiem że jak było?


@rybsonk: nie będę ci po sto razy tego samego dokładnie tłumaczył na kilka paragrafów żeby dostawać jakieś oderwane od tematu jednozdaniowe aroganckie odpowiedzi. Naucz się dyskutować to może zasłużysz na dyskusję
  • Odpowiedz
Naucz się dyskutować to może zasłużysz na dyskusję


@Wap30: niezła ironia, bo to ty nie rozumiesz że twój punkt wyjścia do dyskusji jest błędny. EOT bo nic do ciebie nie dociera.
  • Odpowiedz