Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: Ooooo zajebiscie. Wyrzuciłem z listy przyszłych samochodów bo bałem się ze będzie bóbr. Nie mam wielkich potrzeb 320 w touringu bym brał. Ten imax w środku heh wolałbym jednak obecne zegary ale może podstawowa wersja będzie miała stary kokpit.
Chociaz do tych ogromnych tabletow chyba nigdy nie przywykne


@Wygryw_z_wyboru: #!$%@? jakie #!$%@? gówno, naprawdę nie dało się tego jakoś ładnie zintegrować z deską rozdzielczą? Coś jak w Passacie tylko w większej skali? W bieda VW są 2 wyświetlacze, jeden zamiast zegarów i obok drugi do multimediów. Po ciul w ogóle komu potrzebna taka powierzchnia??
W ogóle, te wszystkie odstające tablety (np. też w Toyotach) wyglądają jakby były na kropelke przyklejone
Pobierz SpasticInk - > Chociaz do tych ogromnych tabletow chyba nigdy nie przywykne

@Wygry...
źródło: comment_1652889131pv2mujS1j8UXwNN8VIXXzi.jpg
@alvaro1989: Oczywiście wiem, że gusta są różne i każdy ma swoje, ale szczerze. Nie rozumiem totalnie tej niechęci niektórych do bobra chociaż na początku również byłem sceptycznie nastawiony a później zobaczyłem w realu on jest naprawdę spoko. Mam wrażenie, że niektórzy są zbyt przyzwyczajeni do starego i mają trochę zbyt zamknięte głowy na nowe.
@Cztero0404: No a ja zobaczyłem na żywo i mi się nie spodobał. Jestem przyzwyczajony raczej do nowych designów. Teraz jeżdżę nowym Peugeotem 508. Wielu ludzi mówi ze ledowe kły są brzydkie. A ja się z nimi nie kłócę bo maja prawo mieć takie zdanie.
@Wygryw_z_wyboru: Z zewnątrz nadal jest to brzydal z nerkami o 2 rozmiary za dużymi, które BMW próbuje maskować malując je na czarno. Wnętrze - no cóż. To jest niestety problem całej współczesnej motoryzacji, że daje się jak najwięcej ekranów i coraz bardziej pozbawia możliwości sterowania fizycznymi przyciskami.