Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Crisu: drewniany stuletni... Ciekawe.
Ja mieszkam w Warszawie więc jak widzę 4300/m2 to mówię że tanio i biere ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#!$%@?ło ten rynek. Kanada o ile ma #!$%@? we łbie to wprowadza ogromne ograniczenia w skupię mieszkań przez firmy, szczególnie zagraniczne które zajmują się tylko tym.
To może hyc jedyna
@Crisu: imo według mnie ogłoszenie atrakcyjne dla ludzi szukających takich perełek pod remont, a nie objętych patronem konserwatora zabytków. Sam dom ma potencjał jeśli chodzi o użytkowość i przeznaczenie- wysokie pomieszczenia. Jego stan też jest zachęcający. Do tego działka na której stoi również atrakcyjna.
@pietryna123: @kuncfot: zgadzam się, że miejsce może być atrakcyjne. Nie jest poza łodzią, takie lekkie obrzeża.
Ale tutaj do włożenia mamy kolejne 3-4tys/m, generalka z wymianą elektryki, jakieś postawienie ścian + meble.
Spoko tylko dla kogoś kto chciałby sam dłubać przy remoncie.
Wrzucę w obserwowane, ciekawe czy się sprzeda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@del855: Działka wielka i piękna ;) Całe 100 metrów - miejsce parkingowe - powierzchnia domu i kupujący ma jak to czytałem w jakiejś ofercie "małą powierzchnię trawnika do koszenia " :D 30 metrów. Ale i tak wg mnie są hitem te ogródki przy nowych blokach na niskim parterze ;) Tak 20 metrów a czasami nawet mniej. I oczywiście z koski bez żadnej siatki tylko doniczkami ogrodzone.
@andrzej-tomek: aha.... no to nie wiem na co ten gosc liczy....

u mnie w Jozefowie (k/otwocka) tez jest pelno wystawionych budynkow z fantazja co to sie nadaja tylko do zburzenia, ale one sa w dorbych miejscach, maja duze dzialki i w sumie ich cena odzwierciedla tylko koszt ziemi chociaz i to nie zawsze - moj ulubieniec ma rozrzut cen do sasa do lasa, szczytowalo dom wystawiony za 5,5mln, obecnie kosztuje 3,5mln
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crisu: weź pod uwagę, że posesja może być wpisana na listę zabytków przez konserwatora zabytków, a remont zgodnie z przepisami kosztuje krocie