Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam pytanie o ha tfu! #tinder. Jestem #przegryw lvl 25 niski (ale wzrostu oczywix nie podaję w opisie) biedny (ale o zarobkach oczywix nie wspominam nigdzie) i raczej umiarkowanie ładny (gębę niestety widać). Mam konto w stołecznym mieście #krakow i po trzech miesiącach uzbierałem 17 par + 4 polubienia. Proszę o opinię czy to źle czy bardzo źle. Proszę też w miarę sensownie bez żadnego gadania typu: "ja jestem quasimodo 2/10 i mam 200 par". Naprawdę zastanawiam się jak to możliwe, bo widzę na świętym tagu że ludzie żalą się, bo mają np. 60-70 par po tygodniu a ja o takim wyniku to po prostu marzę.
-Daję wszystkie w prawo
-Nie mam żadnego golda, platinum czy innego premium
-Swipuję dwa razy dziennie rozdając po 50 lików
-Zdjęcie typowe gównoselfie z ręki w parku im. Michaela Dżordana #pdk w Krakowie
-Opis trochę żartobliwy, ale raczej oklepany i w sumie nic konkretnego

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6283f593fbb0b362685e4e15
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania

Liczba par na tinderze zależy od wielu czynników, zaznaczone odległości i przedziały wiekowe to jak często sam przesuwasz w prawo a także... To ile czasu spędzasz na tinderze.

A tak poza tym lepsza jedną dobrą para niż milion c-------h.
Pracuj nad tym co masz i nie narzekaj.
  • Odpowiedz
jak nie miałeś powodzenia do 25 lvla to oznacza, że jesteś brzydki
masz 2 opcje
1. zostanie beciakiem za pare lat, ofc musisz być przy kasie
2. divy
tindera odinstaluj bo tylko będziesz się tym dołował, im szybciej przyjmiesz do wiadomości, że it's over tym lepiej dla ciebie
  • Odpowiedz
OP: >zdjęcia masz c-----e pewnie
@the_cat : no jak morda do dooopy to jakie mam mieć zdjęcia ?

jak nie miałeś powodzenia do 25 lvla to oznacza, że jesteś brzydki

@NadmiarNiedoboru : ciężko powiedzieć jakie miałem powodzenie, bo byłem od pierwszej licbazy w związku z kolieżanką z klasy i nie myślałem nawet o innych. Teraz w wieku 25 lat się rozstaliśmy, zainstalowałem tindera i widzę w jakiej ciemnej
  • Odpowiedz