Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale
Ale mnie dziś przywaliło. Człowiek myśli, że nawet już całkiem nieźle, dłuższy czas taki w miarę spoko nastrój a tu znowu flashbacki z wietnamu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ogólnie to jestem z siebie bardzo dumna i zaskoczona sobą, że jakoś ciągnę od ponad 15 lat tą deprechę i inne choroby, już nie wiadomo nawet co jest przyczyną czego w sumie. Ale chyba to wszystko wryło mi się już w osobowość nawet, po prostu nie znam innego życia. Jestem #rozowypasek i mam niższy poziom trudności gry w życie ale nawet nie umiem tego wykorzystać xD Jakbym się urodziła chłopem pewnie już dawno byłby game over. Jedyne czego wam #niebieskiepaski zazdroszczę to tego, że macie łatwiej się wysikać w lesie i że nie czyhają na was obleśne molestujące dziady. Będąc babą oczekiwania wobec mnie są mniejsze, mogę być słaba i głupia. Ale czy to zmniejsza moją #depresja , albo sprawia, że #autyzm jest "lżejszy"? No nie. #zalesie
  • 6
że nie czyhają na was obleśne molestujące dziady


@melancholijna_marchewka: Jak jesteś ładnym gościem to oczywiście czyhają. Tak jak stare baby, które to robią. Ja tak miałem w szpitalu. Byłem w ciężkim stanie, ledwo mnie wieźli, ledwo oddychałem, a te panny (może 30-40 lat) "o, tego to bym wzięła", "młody to jeszcze wiele się by przy mnie nauczył", "wyzdrowieje i wezmę się za niego".

Ale to dawne czasy jak jeszcze gładki i
@melancholijna_marchewka: trzymaj się mirabelko, większość ludzi wydaje mi się, że z natury jest wredna i egoistyczna, nie ważne czy facet czy kobieta, sam się przejechałem na jednej hm myślałem, że bliskiej mi przyjaciółce. Teraz od pół roku walczę sam już nie wiem z czym, mam wahania nastrojów, raz czuję się w miarę dobrze by zaraz losowe wspomnienie, skojarzenie z nią zniszczyło mi cały nastrój. Co do tego easy mod u kobiet
@melancholijna_marchewka: ja mam teorie, ze kobiety przez mocniejsze poczucie wspolnoty sa bardziej skore do pomocy, wiec autystka zostanie nauczona przez inne kobiety "oglady" czyli maskowania cech autystycznych

faceci sa stworzeni do rywalizacji, jak widza nieradzaca sobie jednostke, to kombinuja jak ja zdominowac, uzyc do swoich celow, na pewno nie ma co wspierac konkurencji ewolucyjnej

ale ogolnie kobiety moim zdaniem nie maja lepiej, maja podobnie #!$%@?, tylko w inna strone, faceci maja