Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @RiverStar

==================================================
Czółko! :) Ojej. Ojej. Ojej... Dużo się ostatnio u mnie działo, wciąż się dzieje. Mam banana do października, więc opowiem Wam pokrótce! Od jakichś paru miesięcy czułem się coraz gorzej i gorzej. Zacząłem się załamywać wszystkim, brakiem celów w życiu, autodołem powstałym na skutek robienia zbyt małej ilości rzeczy, co niestety mnie unieszczęśliwia jako iż nie jestem ani introwertykiem, ani ekstrawertykiem, a wyalienowałem się całkiem. Próbowałem też zerwać z alkoholem, wcześniej na własną rękę, teraz już z pomocą sukcesywnie mi się udaje i nie piję 3 tydzień, chodziłem na terapię, odnalazłem nowe pasje (sporty ekstremalne), oraz wróciłem też do tych dawnych. Ostatni czas przez kulminację wielu pechowych czynników, wynikających w dużej mierze też z mojej niepokorności sprawiły, że miałem takie myśli, o których nawet tu nie wspomnę. Pomijając już sam fakt zrażania do siebie ludzi których znam w realu czy w necie i urwanie dziesiątek relacji na przestrzeni tak krótkiego okresu, to przez jakiś czas zacząłem też zrażać się do samego siebie, dopiero od jakiegoś czasu wychodzę na prostą i żyje się coraz lepiej, bez nałogu, z hobby, możliwościami. Po niektórych cisnąłem często lżej, ale po niektórych nawet k#ź#a gorzej niż po swojej pani od matematyki w podstawówce. Także mordeczki, jest już lepiej, chciałbym dać Wam wskazówkę, że nie warto bagatelizować objawów depresji, czy też starać się za wszelką cenę wychodzić ze szkodliwych nałogów. Jest dużo rzeczy które można robić, wystarczy tylko konsultacja, chęć, potrzeba pomocy nie jest niczym złym, zła jest możliwość jej udzielenia i nie robienie tego. W piątek jadę na kilka dni nad morze, potem czeka mnie 3 lub 4 tygodnie w zakładzie zamkniętym. Przynajmniej jest to bardzo możliwe. Głowa do góry mordeczki, życie dalej się toczy. No i chować dzieci papież leci!!! Na sam koniec filmik na yt wam wrzucę, lekki cringe, ale no... XD Zaryzykuję :) Na górze byłem "spokojny" bo jestem wyuczony do nieokazywania niczego, ale w środku... Ooo kurde faja :) 

https://www.youtube.com/watch?v=P7a14SeMwXY

#2137 #pokazmorde #psychiatryk #esperal #alkoholizm
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych
[Ocenzurowano]

  • 3