Wpis z mikrobloga

  • 131
Jak to jest, że jak p0lak w p0lsce zobaczy rowerzystę w ciuchach rowerowych, które są najbardziej optymalnym ubraniem do jazdy na rowerze, skacze jak małpa, trzęsie się i pluje jadem, bo jak to tak ubierać obcisłe, podkreślam OBCISŁE ciuchy. Pewnie jakiś pedał hehe halinko. Dziwne, że to jest jedyny sport przy którym taka sytuacja ma miejsce. Nurkowie, lekkoatleci, dwuboiści noszą dopasowane ciuchy i jest spoko. Chlew obsrany gównem.
#rower #motoryzacja #samochody #pedalarze #kolarstwo
  • 57
@furcio: myślę, że dlatego bo nurkowie, lekkoatleci i dwuboiści nie są spotykani na drogach xD

inb4 ja też pedalarz, ale rozumiem doskonale #!$%@? blacharzy, bo niektórzy pedalarze zachowują się na drodze jak zwierzęta
@furcio: #!$%@? nurek z butla zajebista, akwalungiem pływa se po cenotach czy innych rafach odkrywa podwodny świat a ten mi bedzie go do pedalarza zwykłego w obcislych ciuchach co droga krajowa jezdzi porownywal. Litosci. Lekko atleci tez nie zauwazylem zeby miedzy samochodami biegali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: SPD nie chce bo rzadko robię trasy jednostajne, kuzyn dojeżdżał 15km do pracy i zdarzyło się że dzik go gonił i się prawie przez ten system zabił gdy się wywrócił xD w ciuchach jedyne co w tej chwili mnie do nich mogłoby przekonać to mniejszy ból dupy ale ten po kilku dniach/tygodniach jazdy przestaje istnieć. Jest jeszcze ostre koło, próbowałeś?
90% rowerzystów których mijam w takich ciuchach zazwyczaj #!$%@? do tego rowerem za kilka-kilkanaście tysi, markowe bidony, buty SPD itp. a formę mają taką, jakby nigdy w życiu nie uprawiali żadnego sportu i wyprzedza się ich z palcem w dupie. Najczęściej śmigają tak podstarzali goście z bebzonem


@papaj42: tak było xd
Jest jeszcze ostre koło, próbowałeś?


@carver: Nope tego nie sprawdzalem. Ale z ciuchami to sie mylisz. Tu nie chodzi tylko o pampersa ze dupa mniej boli. Serio "koszulka" tez mega zmienia komfort jazdy.

Ale co ma SPD do "tras jednostajnych"?

Plus SPD jest taki ze mozna ciagnac. Mialem 30km do chaty. Walnelo mi prawe kolano tak ze plakalem jak krecilem przy jezdzie z gorki. Tylko dlatego ze mialem SPD moglem pedalowac
@furcio: Pedalskie ciuszki to tylko młotek, którym obrywacie za pedalarską jazdę. Podziękuj kolegom(głównie z szos) za robienie opinii całej grupie, po prostu nurkowie i biatloniści nie #!$%@?ą wszystkich naokoło.
Nurkowie, lekkoatleci, dwuboiści noszą dopasowane ciuchy i jest spoko.


@furcio: Ale oni się nie obnoszą z tym na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma co robić z pedałowania niewiadomo jakiego sportu, każdy to potrafi xD
@furcio Bo Polacy się #!$%@?ą do absolutnie wszystkiego, co nie jest biciem żony, chlaniem wódy i paleniem tanich szlugów. Rower? Nie stać na auto. Piwo kraftowe? Pedał. Yerba mate? Pedał. E-papieros? Pedał. Rozmawia z kobietą, zamiast się drzeć i #!$%@?ć? Pedał
Dziwne, że to jest jedyny sport przy którym taka sytuacja ma miejsce. Nurkowie, lekkoatleci, dwuboiści noszą dopasowane ciuchy i jest spoko. Chlew obsrany gównem.


@furcio: wczoraj widziałem, widać było dupę, majtek nie miał chyba ze stringi nie wpatrywałem się ale sry dlaczego ja mam patrzeć na gołe dupy facetów? Sam jechałem na rowerze jak chcesz pluć jad to se daruj.
a nie rozwaliłeś tymi 30km drugiego kolana?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@carver: Nope:)

Problem polega na ty ze ja mialem juz wczesniej oba kolana rozwalone (kontakt z metalowymi przedmiotami - jedno z metalowym slupkiem z bramki a drugie z szyna tramwajowa:P)

I jedno mam po operacji a drugie czeka. Na 90% mysle ze to wina SPD. Jezdzac na platformach nawet mimowolnie moglem zmieniac polozenie stop. I jechac jak