Wpis z mikrobloga

W sumie fajne pożegnanie miał Trałka. Akurat w meczu obu klubów, w których znaczył bardzo wiele, akurat derby, akurat koniec sezonu, szpaler od kolegów z obu drużyn, dwie koszulki okolicznościowe. Żal tylko trochę, że nie był to mecz na Bułgarskiej, bo byłoby wtedy idealnie. Ja tam go szanuję za to co robił w Lechu i podziwiam za to jak fajnie sobie radził w Warcie.

#lechpoznan #wartapoznan #pilkanozna #ekstraklasa
size - W sumie fajne pożegnanie miał Trałka. Akurat w meczu obu klubów, w których zna...
  • 20
@rooger: w ogóle to jest całkiem poukładany gość i mam wrażenie, że jeszcze pojawi się w ekstraklasie jako np. komentator albo ekspert nie raz i nie dwa.
@prezes_internetu: dopóki Warta nie jest realnym zagrożeniem dla Lecha to jestem spokojny o te relacje. Jakby Warta zaczęła do Lecha doskakiwać to jednak mogłoby się zacząć robić gorzej (Warcie kibicują ludzie z miasta Poznań, Lechowi nie tylko mieszkańcy Poznania, ale i okolicznych landów - z Wartą ich nic nie łączy). Choć oczywiście też podoba mi się obecna sytuacja i chciałbym aby tak było cały czas.
@size: @prezes_internetu: Generalnie bym powiedział, że poza kwestią stadionu, to Warta jest chyba najbardziej pozytywną historią Ekstraklasy ostatnich lat, taką maskotką.

Taki klub, który praktycznie nie budzi negatywnych emocji, oparty na Polakach, zatrudniający trenerów spoza karuzeli #!$%@?, znajdujący ciekawych zawodników w kraju i poza nim.

Pewnie niedługo ktoś to #!$%@?, ale oby to trwało jak najdłużej.
@Tymajster: zależy w jakim środowisku jest z tego najbardziej znany. Dla mnie to był okres, w którym on jeździł na dupie co mecz i grał naprawdę fajnie i skutecznie jak na ówczesne możliwości Lecha. Dla frustratów, którzy za wszelką cenę muszą mieć kozła ofiarnego za jakąkolwiek porażkę - rzeczywiście to najwygodniejsze do czego można się było dowalić. Swoją drogą niektórzy POTĘŻNI kibole są strasznie wrażliwi jeśli takie słowa aż tak ich
Generalnie bym powiedział, że poza kwestią stadionu, to Warta jest chyba najbardziej pozytywną historią Ekstraklasy ostatnich lat, taką maskotką.

Taki klub, który praktycznie nie budzi negatywnych emocji, oparty na Polakach, zatrudniający trenerów spoza karuzeli #!$%@?, znajdujący ciekawych zawodników w kraju i poza nim


@rooger: Dla mnie jako kogoś z Poznania ogólnie dość surrealistyczny jest fakt, że Poznań w przyszłym sezonie będzie jedynym miastem z 2 klubami, zawsze to Warszawa, Kraków czy
dopóki Warta nie jest realnym zagrożeniem dla Lecha to jestem spokojny o te relacje. Jakby Warta zaczęła do Lecha doskakiwać to jednak mogłoby się zacząć robić gorzej (Warcie kibicują ludzie z miasta Poznań, Lechowi nie tylko mieszkańcy Poznania, ale i okolicznych landów - z Wartą ich nic nie łączy). Choć oczywiście też podoba mi się obecna sytuacja i chciałbym aby tak było cały czas


@size: Przecież Warta w poprzednim sezonie skończyła
@nn1upl: no i w tych momentach, gdy Warta była blisko Lecha już się pojawiały (ze strony niektórych kibiców Lecha) jakieś docinki przeciw niej. Wiemy też wszyscy, że poprzedni sezon to była nietypowa dla Lecha pozycja w tabeli. Oczywiście oficjalne relacje są "neutralne", ale w przypadku większej konkurencji jestem prawie pewien, że by się pogorszyły. Ot, łaska kibiców. Niemniej cieszę się że jest jak jest i też korzystam z faktu, że Warta