Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mieszkanie z p0lakami w jednym kraju to jakieś jumanji. Pojechałem na zakupy do marketu. Po drodze zbliżam się powoli do wyjazdu z podporządkowanej z prawej strony i widzę, że wyjeżdża młoda baba jakim samochodem za 300k. Oczywiście już ją z daleka widziałem jak dojechała do końca swojej drogi i zatrzymała się tak, że cały zderzak i przednia oś już była na moim pasie ruchu. Zwolniłem więc i dojeżdżam coraz bliżej ale ona dalej stoi. Zatrzymałem się i macham jej niech się cofnie - nic nie reaguje. Macham ręką w drugą stronę, żeby wyjeżdżała - to mi coś zaczęła machać, że samochody jadą drugim pasem. W końcu przejechały samochody, ta ruszyła i wyjechała a typ z naprzeciwka, który czekał na skręt w tą podporządkowaną też, buta (pomimo mojego pierwszeństwa) i jeszcze macha mi i coś krzyczy do mnie, że "#!$%@?ło". No pojechałem dalej i zrobiłem zakupy, jestem w trakcie wypakowywania koszyka na taśmę a tam już baba za mną nie patrzy i ładuje na taśmę. Ja jeszcze pół koszyka to #!$%@? i dalej wypakowuje, pomimo tego, że już na jej zakupy bo taśma jedzie, a ta, że przepraszam już przesuwam i #!$%@? wybiera swoje spośród moich XD pół godziny z p0lakami i czuję się jak pic rel

#gownowpis #polska
Pobierz
źródło: comment_1652717576tKxthtsjRi7EpChdTvS2sV.jpg
  • 1