Wpis z mikrobloga

@lkpjk: Ale mój wpis to nie krytyka tylko zdziwienie. Jak to możliwe że w ciągu kilku tygodni się tak zmieniła? Rozumiem, że kręci Cię jak faceci wysyłają Ci nagie fotki, ale ja nie z tych.
@Olostro: uwierz, ze nie mam ochoty na nudesy konfederaty( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu zmieniła się dieta, styl życia Karoliny ale wciąż jest szczupłą dziewczyna i to, że nie ma talii osy nie oznacza, ze jest gruba tak jak na tagu sugerujecie
Zebrała jej się woda, kaloryczne jedzenie, mało aktywności fizycznej i +5kg. W ciągu dwóch miesięcy jak nie szybciej wróci do ciała z jakim weszła, a
@lkpjk: Przypomniało mi się że na ig mówiła że w przerwie między wypadnięcie z programu i powrotem szczepiła się na covid. No i co efekty przyszły szybko. Biedna dziewczyna.
@Olostro: Mówiła na insta że nie wróciła do Polski tylko siedziała w Panamie i czekała ,nie miała nic do roboty to jadła i się opalała ,logiczne ze trochę się jej przytyło
@lkpjk: wykształcenie medyczne nie służy do leczenia ludzi tylko do zarabiania pieniędzy, zawiera ono półprawdy, kłamstwa tylko trochę rzetelnej wiedzy. Wierzysz w system medyczny i nawet nie wiesz w jak głębokim błędzie tkwisz
@agulana: jestem prawie 2 miesiące od operacji oka, przez pierwsze 5 tygodni jedyną aktywnością był spacer do kibla albo lodówki. nie przytyłam nic, więc jak ktoś się pilnuje, to wage utrzyma, a jak sie obżera, chleje i leży przed basenem w hotelu no to wraca się nie w postaci 1, ale 1,5