Wpis z mikrobloga

Już po prostu ręce opadają, gdy czytam Wasze wpisy o #przegryw i jak to nie możecie znaleźć żadnej różowej. Pomyślcie sobie o większym przegrywie, czyli czwarty rok tęsknić po swoim niebieskim, cztery lata bez żadnego kontaktu i wiedząc, ze nic z tego nie będzie, a na dodatek masz zwalone życie, bo gustujesz w niebieskich ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedyne co mnie pociesza to jutro lot na Cypr (bo w sobotę się spoźniłem na #!$%@? lotnisko), w sobotę na Maltę na tydzień. Miesiącu temu byłem na Cyprze, tydzień temu wróciłem z Amsterdamu, ale co z tego skoro depresję mam już stwierdzoną na papierach, w tym borderline książkowy wręcz, uzależnienie od alko, benzo i innych… antydepresanty próbowałem wszystkie. Czuje, ze wkrótce zostanie bohatyr () #teczowepaski #bohatyr #benzowraki #alkoholizm #borderline
  • 9
@Darten:

masz zwalone życie, bo gustujesz w niebieskich ( ͡° ʖ̯ ͡°)

żadne zwalone życie. Nie możesz zazdrościć innym posiadania kobiety, bo naturalnym u Ciebie jest fakt posiadania mężczyzny.

Ale depresja boli swoją drogą. Wyjazd może jej nie uleczy, ale trochę ją uciszy.
Otaczasz się osobami, które cię wspierają, lub co lepsze - pozbywają Cię myśli na temat byłego chłopaka?
@George_Liquor: Ja cały czas gdzieś latam i to daje tylko na chwile poczucie szczęścia. Meh. A osobach, ktore mnie otaczają nie będę mówił, bo szkoda gadać :) 27 lat lat i taka #!$%@? nad głową ¯_(ツ)_/¯
@Darten postaraj sie znaleźć takiego znajomego lub znajomą, która po pierwsze cie zrozumie pod kątem obdarowania innego mężczyzny miłością. Nie kazdy hetero jest w stanie to pojąć.
Wiek jest na twoją korzyść. Jestes w pełni dorosły i świadomy uczucia. Świadomy tego czego brakuje. Kwestia wyrwania sie z tego jeśli wiesz na bank, ze chłopak cie nie pokocha. W sumie po co być z kimś kogo tylko ty dażysz uczuciem?
@George_Liquor: Op wydaje się być mega toksyczną osobą, kiedyś nawet mi go było szkoda i zastanawiałem się czy go nie zaprosić na parę dni na wieś, żeby sobie odpoczął od zwariowanego świata, ale nie jestem pewny czy to dobry pomysł.