Wpis z mikrobloga

Witajcie!

Dzisiaj przychodzę do Was z jednym z nagranych przeze mnie vlogów z podróży po Kolumbii.

Przy okazji będę wdzięczny za pomoc w wykopaniu znaleziska - WIOSKA WYSOKO W GÓRACH, Minca i okoliczne wodospady KOLUMBIA

Jeśli interesujesz się podróżami t zapraszam bezpośrednio na mój kanał YouTube - https://www.youtube.com/c/wieczniewolni

#podroze #swiat #kolumbia #natura #turystyka #podrozujzwykopem #ameryka #ciekawostki #zainteresowania #rozrywka #youtube #wykop
ziolo22 - Witajcie!

Dzisiaj przychodzę do Was z jednym z nagranych przeze mnie vlo...

źródło: comment_1652704872jbUW71iciNJfNXKT17QlrL.jpg

Pobierz
  • 14
Kolumbia spoko miejsce ale samemu bez znajomości języka bez planu nie polecam się wybierać - z europejskim wyglądem dla Kolumbijczyków jesteś jak chodzący banknot dolara

Chociaż loszki uważają że jesteś przystojny nawet jak nie jesteś, 1.70m to u nich średnia dla mężczyzn + niebieskie oczy są też rzadkie. Jak ktoś chce się dowartościować to polecam

@ziolo22: hiszpańskiego jako tako idzie się w ~2msc nauczyć, i warto bo to bardzo mili ludzie. A i też jest przesadzone niebezpieczeństwo w necie - nie jest aż tak źle. Ale i tak nie czujesz się bezpiecznie na ulicy.

Jak ja byłem to Kolumbijczycy w większości nie wiedzieli co to Polska, ale znali Lewandowskiego, widziałem portret zbrodniarza JP2 w hotelu powieszony oraz co ciekawe kilka osób mi podziękowało za przyjęcie uchodźców