Wpis z mikrobloga

@AdultEducation2: ograłem gta sa do pustyni bo było w gamepass a dawno w to nie grałem, chyba ostatnio na ps2

Podchodziłem do tego portu bardzo pozytywnie, i w sumie początkowo było nawet nie najgorzej, nowe oświetlenie sporo pomogło a wiele elementów zostało po staremu co też miło wpływało na nostalgię. Niestety czym dalej w las tym trzeba było przymykać oko na coraz więcej niedoróbek, no ale za darmo i tak nie
@Medonix: jednak wersja ps2 mimo swoich zadyszek technologicznych w postaci niskiego klatkarzu broni się "wizualnym klimatem". Gra z 2004 najlepiej wygląda w szatach gry z 2004. Ps2 było początkiem tej gry. Mimo ograniczeń technologicznych, właśnie najlepszym początkiem. Kto nie grał w San Andreas na PS2 w 25fps na monitorze crt nie poczuje klimatu.
@ROLAZ: ten żółty filtr o panie, chyba główne wspomnienia ps2 wiążą się u mnie z tą grą, pierwsza na tej konsoli i pierwsza z serii w którą zagrałem, nie ogarniałem tego, że ps2 potrzebuje karty pamięci do zapisu i jej nie kupiłem z konsolą, więc chyba z 2 tygodnie grałem tylko dla samej jazdy po mieście z ewentualnym kilkukrotnym przejściem pierwszych misji.