Wpis z mikrobloga

Jeszcze dodam, że takie manewry przy zjazdach po prostu zdarzają się czas od czasu. I przypomina mi się jedno z najgorszych miejsc swego czasu pod tym względem, gdzie zatrzymanie na prawym pasie ruchu do zera było czymś "normalnym" - zjazd z A4 na Zakopiankę na obwodnicy Krakowa (filmik poglądowy z tego miejsca w załączeniu)
Ferdynand_Lipski - Jeszcze dodam, że takie manewry przy zjazdach po prostu zdarzają s...
  • Odpowiedz
@lubie_piwo Nie można publikować żadnych treści w których rozpoznawalne będą:

-rejestracje pojazdów

-twarze, wizerunki osób

-oznaczenia drogowe ze zjazdami i miastami

Usuń to dopóki nikt nie zgłosi, bo wtedy możesz słono zapłacić.
  • Odpowiedz
@lubie_piwo Pomijając już fakt, że koleś busem po prostu źle trafił na tego z przyczepką który przyblokował go nijako w sprawnym zjeździe. Ty przyhamowales raptem 10/12kmh, serio? XDDD zaczynam się bać, jak tacy kierowcy jeżdżą ciężarówkami..
  • Odpowiedz
@lubie_piwo Tragicznie bo zahamowales, zmniejszając swoją prędkość o 10kmh? XDDDD Nie było tam nic do czego naprawdę można się przyczepić. Auto z przyczepą "przyblokowało" mu po prostu sprawniejszy manewr i przede wszystkim nie wjechał Ci pod same koła tylko było odstępu dość. Nie mówię, że było to perfekcyjne zachowanie, ale kolego przesadzasz naprawdę.
  • Odpowiedz
  • 0
@kurczakos1 Nie było to ostre hamowanie, a zachowanie. Gość ostatnio ciężarówka stanął bo widział ze każdy zjeżdżał i blokował prawy pas.

mieszkasz w Niemczech? Jeśli tak to wiesz ze jednak tutaj większa kultura jazdy niz w Polsce, lecz tez zdarzają sie dzbany.
  • Odpowiedz
@lubie_piwo Tak, mieszkam od 8 lat. Wiem, że jeździ się lepiej, przede wszystkim bardzo mało pogromców lewego pasa, czego w Polsce od groma a czego nie jestem w stanie po prostu zrozumieć xD Taki manewr jak z filmu, to dość powszechny zabieg i na ogół wychodzi sprawnie. Jak mam jakiś zjazd i prędkość choćby te 130kmh, to nie będę wciskał w pedal hamulca (często ktoś za Tobą tym lewym pasem też leci),
  • Odpowiedz