Wpis z mikrobloga

Kolejny nóż kuchenny po wstępnym trawieniu, bezpośrednio po położeniu szlifów. Dziwer jako okładki, warstwa miedzi, stal węglowa na rdzeniu. Noże kuchenne to bajka ;) trochę obawiałem się trudności w utrafieniu w rdzeń, ale wyszło bardzo dobrze.

W najbliższym planuje kupienie GoPro i nagranie kilku ujęć przy kuciu, szlifowaniu itd. Ktoś wie, którą wersję gopro wziąć? #kiciochpyta #film

#justcraftedgoods - tu wrzucam swoje prace
#gotujzwykopem #noze #knifemaking
smieszqje - Kolejny nóż kuchenny po wstępnym trawieniu, bezpośrednio po położeniu szl...

źródło: comment_1652601774IE6svvAaKxVCm8qNzJJ4aH.jpg

Pobierz
  • 19
  • 0
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni jak będzie używany, to nie spatynuje :p aczkolwiek efekt mógłby być ciekawy
@blogger nie powinno, kiedyś czytałem o tym obszerny artykuł, ktoś wziął na tapetę właśnie takie noże i wnioski były takie, że powinno być okej. Nie umiem przytoczyć konkretnych argumentów, bo nie jestem biegły w tym temacie ;)
  • 1
@Rzlk niee, muszę chyba zrobić jakiś uniwersalny tekst o tych nozach, bo wszyscy o to pytają ;) miedź to zaledwie jedna z warstw, połączona z metalem na zasadzie zgrzewania dyfuzyjnego, to silne połączenie ;)
@smieszqje: Ostatnio kupiłem Hero 9 Black całkiem spoko zestawem (dodatkowa bateria, ładowarka na dwie baterie, 128GB SD, szelki, etc) za 2,800 i jestem mega zadowolony. Integracja z apką na tel śmiga zajebiście, korzystanie z samej kamerki (ekran itd) też 10/10 :D Hero 10 ma kilka różnic ale nie nagrywam w 12839128k GigaUltraPEPEGA_HD69420p więc mi pasuje ʕʔ
@smieszqje Szacun. Na kanale tyrellknifeworks też robi noże przekładane miedzią. Nawet próbował użyć złota ale nie wyszło, ma za niska temperaturę topnienia. Sam bym chciał posiadać wiedzę i sprzęt oraz umiejętności aby robić takie cacka. Jeszcze raz szacun.