Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ludzie to #!$%@?. Miałem do sprzedania lodowko-zamrazarke, z mieszkania, które czyszczę po zmarzłej babci. Wiekowy Polar ale w pełni sprawna. Chciałem za nią symboliczną stówę, żeby komuś posłużyła więc wystawiłem ogłoszenie na olx. Baba dzwoni, pisze SMS prosząc, żeby jej zatrzymać ta lodówkę bo ma bardzo trudna sytuację a czeka na zasiłek ( ͡ ͜ʖ ͡) więc powiedziałem babce, że niech sobie tylko załatwi transport i weźmie ja za darmo w prezencie. Mało się nie zesrała ze szczęścia, dziękowała jak głupia. Przyjechałem 50km na miejsce a ta #!$%@?,o godzinie na którą byliśmy umówieni, pisze że nie przyjedzie xD
#feels #patologia #500plus
  • 6
@justanotherdude: malo kiedy ludzie docenia, predzej pretensje ze w zlym stanie uslyszysz. Ogolnie ja babom nic nie daje za free bo zawsze takie fikolki #!$%@?, przyjedz, przywiez i jeszcze poczekaj az ksiezniczka wroci, a moze jeszcze kinder niespodzianke dla bombelka bys kupil. Moja mama troche na olxie sprzedawala i sytuacja o ktorej mowisz to nagminna, truja dupe zeby odlozyc bo przyjada, a nie przyjezdaja.