Wpis z mikrobloga

Myślę że #tinder cos miesza z algorytmem, jak wcześniej pokazywały mi się same dziewczyny 9-10/10 na parę z którymi nie miałem szans tak teraz mam same 1-3/10. Których ja nie dam w prawo.

Moze zrobili tak mało atrakcyjni wyświetlają się malo atrakcyjnym a ładni ładnym. Miałoby to jakiś sens.
  • 7
@chado_podobny dają Ci te, które Tobie dały w prawo. Tylko usuniecie konta i zalozenie od nowa pomoże, wpadłeś w elo hell - nie masz matchy z ladnymi laskami bo nie dostajesz propozycji z ladnymi laskami bo ladne laski Ciebie nie #!$%@?ą bo nie otrzymują Ciebie w propozycjach do swipowania. Możesz powoli #!$%@? średnie dziewczyny wychodzić w stronę jeszcze ładniejszych.

Btw tinder na 1000% ma jakiś algorytm face analysys do wyliczania na ile
Dużą rolę też gra aktywność użytkowników. Im częściej @chado_podobny się logujesz tym tinder zaniża jakość pokazywanych dziewczyn. Jeżeli obniżysz częstotliwość wejść w aplikację, zamiast 50 razy dziennie- raz na 2 dni, powinno pomóc. Aplikacja zauważy, że coś jest nie tak, jest mniej atrakcyjna dla Ciebie bo odwiedzasz ją mniej razy, spowoduje to, że tinder będzie musiał Cię na nowo zachęcić do coraz to częstszych wejść :)