Wpis z mikrobloga

Myrki, problem duży ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Już myślałem, że na dniach wyjdę z przegrywu bo dziewczyny w sumie są poznawane przez neta, ale problemem okazują się moje kwestie techniczne, przez które SAM muszą odkładać spotkania ( ͠° °)

Prawie 30 lat kalenia wonia musiało do teog doprowadzić. Mam bardzo silny death grip syndrome. Zrobiłem dla testów sztuczną pochwę domowymi sposobami ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie dość, że ni cholery nie idzie dojść, to jeszcze benek szybko opada ( ͡° ʖ̯ ͡°) No przecież jakbym poszedł z dziewczyną teraz do łózka, to większą przyjemność dawało by mi walenie do niej niż sam #s--s

I teraz pytanie, co robić? Mam 5 dziewczyn poznanych z czego z trzy chcą się ze mną widzieć już na dniach, jedna nawet hotel sama zarezerwowała....Przecież nic z tego nie będzie, znowu będę musiał zrezygnować ze spotkań, przez co wkurzą się na mnie ()

Póki co zrezygnowałem z masturbacji totalnie. Tylko jak coś, to biorę swoją super hiper realistyczną macicę i ćwiczę na niej bez finałów, bo się nie da. Ostatnio katowałem benka 40 minut i tylko się cały spociłem a dojść nie szło w ogóle. Do tego przez ciągle opadającego benka muszę go co jakiś czas wyjmować i stymulować ręcznie by wstał. (_ ) Łapy już mnie bolą i jaja....

Wydaje mi się, że gorsze niż brak dojścia jest właśnie ciągłe chodzenie benka spać gdy jest w pochwie. Dojść można zawsze wspomagając się masturbacją (no i dziewczyny nie będą narzekać, że szybko doszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) gorsza jest dętka, która szybko mnie dopada, więc pomyślałem, by wziąć coś na tuning ala coś ze sildenafilem. I tu pytanie do was, bo z tego co wiele razy czytałem, dużo z was to bierze. Jaki jest teraz najlepszy bez recepty lek ze sildenafilem? Gdzie kupić? Kiedy to zażyć? Rozumiem, że zażywacie to w tajemnicy przed laską ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najważniejsze jest dla mnie utrzymanie benka w pionie, reszta jakoś to będzie, nawet jeśli dojście będzie problematyczne.
Najgorsz jest to, że biorę leki na nadciśnienie a z tego co czytałem sildenafilu nie powinno się brać gdy ma się nadciśnienie, chociaż głównie chodziło o jego wysoki poziom, nie wiem czy taki "zwykły" jest tu też problemem.

No i pytanie do osób, które miały death grip syndrome. Jak sobie z nim poradziliście i ile to trwało?

Zawsze jakieś g---o się musi mi trafić

#tinder #badoo #niebieskiepaski #divyzwykopem
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pralko-suszarka: Inventum 25mg, możesz sobie to żuć 45min przed ruchańskiem. Są badania które potwierdzają, że leki na potencje są bezpieczne dla układu krążenia. Sam nie stosowałem, ale prowadziłem już mały research na ten temat i rozmawiałem ze znajomymi, bo jednak czasem zmęczenie i stres z domieszką alco może osłabić kutanga, a głupio byłoby zrobić fuckup przed wymarzoną Juleczką. Tak czy inaczej, działa. Warto mieć w swojej domowej apteczce.

Na Death
  • Odpowiedz
Mam 5 dziewczyn poznanych z czego z trzy chcą się ze mną widzieć już na dniach, jedna nawet hotel sama zarezerwowała


@Pralko-suszarka: Ok oski to powiem ci tak. I tak pewnie dojdziesz spokojnie bo tu dochodzą inne bodźce poza wzrokiem jak przy p---o - tj. dotyk, zapach, słowa. Ale jest też szansa Oski że będzie spust na flaku niestety. Sildek albo zadziała albo nie. U mnie to jest tak że
  • Odpowiedz
I tak pewnie dojdziesz spokojnie bo tu dochodzą inne bodźce poza wzrokiem jak przy p---o - tj. dotyk, zapach, słowa.


@De_Fault: Tak, ale mocno znieczulony benek wciąż może mieć duże problemy.

Jak będziesz widział że nie dyga to ratuj się
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Może i trochę spora, ale taka przyjąłem na pierwszy raz i było git. Lepiej żeby zadziałało niż wcale. Najlepiej żebyś miał w tabsach po 25 i po prostu wziąć 1.5 i yalla. Najważniejsze to nie stresować się niczym. Będzie dobrze w pyte.
  • Odpowiedz
Kurde, chyba aż specjalnie pojadę do innego miasto po to :||||


@Pralko-suszarka: koniecznie tak zrob. Ja jak poszedlem po inventum do apteki to taki m--f zza lady mnie zmierzył wzrokiem i zapytał czy wiem po co to jest, kto mi to polecił i ze jestem za młody na to.

  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Tak, teraz coraz rzadziej, ale uwierz mi, że będzie okej. Jakiś czas temu nawet lekarzowi podczas wizyty zleciłem żeby mi to po prostu przepisał. Nawet nie pytał czemu. Idź do najbliższej, pierwszej-lepszej apteki, od razu powiedz co chcesz. Od siebie polecam Maxon Forte z takich typowo dostępnych w każdej aptece. Cena / wydajność wychodzi spoko.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: nie no żart to był ale mialrm wrazenie ze mnie troche wzrokiem zmierzyła. To nie jest jakis silny srodek. Samo to ze jest bez recepty (obok vibovitu) juz duzo mowi. Bierz spokojnie 50mg albo zrob sobie test wczesniej bo kazdy troche inaczej reaguje.
  • Odpowiedz