Wpis z mikrobloga

Mój kumpel co tydzień jeździł do laski po prawie 200km. Cały swój wolny czas jej poświęcił, w tygodniu pracował, a w piątek też nie miał czasu na spotkanie z kolegami bo musiał wstawać przed 5.00 żeby zdążyć na pociąg. Po ponad pół roku takiego jeżdżenia do niej miał jakieś problemy z kasą i zaproponował jej aby to ona przyjechała do niego. No i na koniec wyszło, że stracił kila tysięcy(spał tam w hotelu), kolegów no i dziewczynę.
#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 23
@123dwb38: absolutnie to nie bait znam kilka takich przypadków w tym taki, że typ pojechał do berlina do laski a ona nawet się nie stawiła lub typ, który zadłużył się 30 koła dla jakieś laski z dzieckiem, która widział 2 razy i nawet nie potrzymał za rękę, bo go poprosiłą z powodu ciężkiej sytuacji finansowej i robi na budowach do teraz aby to spłacić. Najbardziej tragiczne w tym jest to, że
@RKS_Chuwdu: Ostatnio gadałem ze znajomym który powiedział mi że należy próbować wszystkiego w zyciu, żeby nic nie stracić. No i on jak to stwierdził, chciał zostać tatą, no bo to ma być rzekomo jakiś nie wiadomo jaki wysoki standard egzystencji ,ze jak jesteś ojcem to jesteś jakoby lepszy od tych co nimi nie są. I to mnie o tyle bawi że podobne pierdoły słyszę tylko od ojców, a nigdy od nie-ojców,
@Marek_Rekus: Kult bycia ojcem i mężem doszedł do takiego stopnia że wielu facetów w to wierzy kosztem swojej wolności i niezależności - dlatego potrafią odwalać rzeczy typu jeździć do klientki z innego miasta, później biorą ślub który jest mega dla nich nieopłacalny finansowo i mentalnie i kończą jako beciaki z brzuszkiem pijąc ukradkiem piwko przed żoną, którzy #!$%@?ą w robocie po 12 godzin żeby spłacić hipotekę na małe mieszkanie.
@eldzej_10: Masz rację, aczkolwiek największy chyba absurd jaki słyszałem w tym względzie to zarzut, że człowiek który dzieci niema, jest nieodpowiedzialny. Bo jak nie masz dzieci, to kto będzie pracował na przyszłe emerytury? Jeszcze była klasyka, że pewnie nei masz dzieci bo żadna cię nei chce, tradycyjny cope pantofla który musi sobie jakoś wyjaśnić że nie #!$%@?ł sobie życia, by czuć się dobrze ze sobą. I inny klasyk że przecież to
@Marek_Rekus: Z tymi emeryturami to chyba jakiś argument dla pisiorów i popierających 500 plus. No ale przecież to nie jest wina pracującego singla że system emerytalny jest #!$%@? po całości i Twoje pieniądze zamiast leżeć na koncie idą na wypłaty obecnych emerytur.

Żadna Cie nie chcę, zbyt wysoko mierzysz, jesteś nieodpowiedzialny albo jesteś gejem - ile razy słyszałem takie rzeczy od ludzi którzy swoim życiowym przykładem pokazują tylko żeby nie brnąć