Wpis z mikrobloga

Ale jak to się ma do obrony orlenu, która ma być na tym obrazku?


@10ctcOV: A no tak się ma, że państwo jest właścicielem obu i orlen i ustala cenę paliwa. Orlen i Lotos są największymi dystrybutorami paliwa w Polsce i praktucznie odpowiadają za prawie całą dystrybucję. Smaczku dodaje, fakt, że PiS jeszcze dąży do sklejenia lotusa z orlenem ale nie wiem czy to już jest przyklepane czy jeszcze nie.
@Kryspin013: Wszystko fajnie, ale ja pytałem, gdzie na obrazku, który komentujemy, znajduje się ta obrona orlenu, która miała wg @renkaboga świadczyć o prawackości odpowiedzi na zdjęcie paragonu.
Zrozumiałbym np. argument, że próbę ośmieszenia dyskutanta, można podciągnąć pod "zakrywanie" znaczenia podwyżek cen paliwa, co można połączyć z obroną orlenu i cen ich produktów, również dla innych podmiotów w branży(paragon z lotosa). Ale Ty w ogóle nie odnosiłeś się do tego o co
Zrozumiałbym np. argument, że próbę ośmieszenia dyskutanta, można podciągnąć pod "zakrywanie" znaczenia podwyżek cen paliwa, co można połączyć z obroną orlenu i cen ich produktów, również dla innych podmiotów w branży(paragon z lotosa). Ale Ty w ogóle nie odnosiłeś się do tego o co pytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@10ctcOV: ale to jest mój argument ziomek. Ale faktycznie masz rację co do tego:

Ale jak to się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skalar_neonka: inflacja ma swoje plusy, bo rodziny będą wolały spędzić je oszczędnie - w swoim gronie.
Tankujcie po przejechaniu 200 km, to nie odczujecie wzrostów cen. Kupujcie chleb co trzeci dzień, a nie codziennie, to wyjdzie nawet taniej niż wcześniej.
Ogólny wzrost cen pozwala również ludziom na ograniczenie nałogów, bo będą woleli wydać pieniądze na jedzenie, zamiast na używki.

Z tak pozytywnymi aspektami inflacji, to aż żal ją zatrzymywać! Brawo Premierze
@Kryspin013: To jeśli to jest Twój argument, czemu sam musiałem za Ciebie go napisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki @skalar_neonka zrozumiał moje pytanie, odpowiedział konkretnie, zamykając mi tym samym mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Ty gdzieś krążysz i odnosisz się jedynie do fragmentu ze spoilera, pomijając pytanie jakie stało powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jeśli to jest Twój argument, czemu sam musiałem za Ciebie go napisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@10ctcOV: Bo odpisuje ci tak w sumie z dupy i użyłem skrótu myślowego:

A no tak się ma, że państwo jest właścicielem obu i orlen i ustala cenę paliwa. Orlen i Lotos są największymi dystrybutorami paliwa w Polsce i praktucznie odpowiadają za prawie całą dystrybucję. Smaczku dodaje, fakt, że PiS
Jak się z takich postów wnioskuje o prawactwie/lewactwie podmiotów? Bo chyba nie na zasadzie: Nie zgadzam się, więc to musi być prawak/lewak*?


@10ctcOV: Tak, dokładnie tak to działa. Zresztą jak broni pisu, który ponoć jest prawacki (z prawactwem to on nic wspólnego nie ma, ale cśśśś) to znaczy, że musi być prawakiem.